GymBeam Rychlouzávěr na tyčCena: 329 Kč / 12,42 EUR


-
+

Popis

Rychlouzávěr na tyč dokáže rychle zajistit kotouče na ose, a tím zabránit jejich sjíždění. Má průměr 51 mm, a je tak ideální na olympijskou tyč nebo další činky s průměrem 50 mm. Je vyroben z odolného plastu a jeden kus váží pouhých 130 g. Má snadnou manipulaci, kterou zvládne každý. Balení obsahuje 2 praktické rychlouzávěry.

Rychlouzávěr na tyč brání vyklouznutí kotoučů z činky, čímž zajišťuje bezpečnost při cvičení

Rychlouzávěr na tyč je lehký a praktický pomocník, který rychle zajistí kotouče na čince. Má průměr 51 mm, a díky tomu se nejlépe hodí na olympijskou tyč a další činky s průměrem 50 mm. Je vyrobený z odolného plastu, který spolehlivě vydrží nápor kotoučů. Dva rychlouzávěry váží dohromady pouze 260 g. Nemusíte mít proto strach, že by byly zbytečnou zátěží navíc. Jejich hmotnost na čince prakticky nepocítíte. Snadno se používají a manipulaci s nimi zvládne opravdu každý. Rychlouzávěr jednoduše odcvaknete, tím se roztáhne, a umístíte jej na činku až ke kotoučům. Poté zacvaknete páčku pro upevnění. Po docvičení páčku povolíte a rychlouzáver sundáte.

Kotouče se díky němu nebudou posouvat na ose, a vy se tak můžete zcela soustředit na trénink. Využijete jej při tréninku v posilovně, během vzpírání nebo v rámci crossfitu. Hodí se třeba na dřep, mrtvý tah, nadhoz nebo bench press. Je tak nedílnou součástí vybavení každé posilovny, crossfitového centra a domácího fitka. Jedno balení obsahuje 2 pratické rychlouzávěry na tyč.

Rychlouzávěr na tyč a jeho výhody

  • balení obsahuje 2 ks
  • rychle zajistí kotouče na čince
  • má průměr 51 mm
  • je ideální na olympijskou tyč
  • hodí se na činky s průměrem 50 mm
  • každý kus váží 130 g
  • je vyroben z lehkého, ale odolného plastu
  • snadno se používá

Rychlouzávěr na tyč - GymBeam

Mohlo by Vás také zajímat

product
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product

HMS Sada činek SGZ230 Pro 6v1 30 kg

4 849 Kč / 182,98 EUR
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product

HMS Sada činek SGZ220 Pro 6v1 20 kg

3 499 Kč / 132,04 EUR
Doprava ZDARMA
product

HMS Sada činek SGX140 Pro 6v1 40 kg

3 449 Kč / 130,15 EUR
Doprava ZDARMA