GymBeam Schizandra 90 kaps.Cena: 191 Kč / 7,20 EUR


-
+

Popis

Schizandra obsahuje prášek z plodů klanoprašky čínské (Schisandra chinensis), která patří mezi oblíbené adaptogeny. Tyto látky se spojují zejména s blahodárným vlivem na psychiku a lepším zvládáním stresu. Kromě toho patří také mezi antioxidanty. Ty pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem.

Schizandra patří mezi oblíbené adaptogeny, které se spojují s lepší náladou a větší psychickou pohodou

Schizandra je přírodní doplněk s obsahem prášku z plodů klanoprašky čínské (Schisandra chinensis), která se spojuje s blahodárnými účinky na organismus. Jedná se o odolnou rostlinu s červenými plody, která přirozeně roste na území Ruska, Číny a Korey. V těchto oblastech se běžně používá na výrobu čajů nebo tinktur. Díky svým vlastnostem se však proslavila po celém světě. V první řadě patří mezi známé adaptogeny, což jsou obecně látky, které souvisí se schopností lépe se přizpůsobit na zátěž. Mohou tak pomoci snadněji zvládat stres, napětí a psychicky náročné životní situace. Nemůžeme ale zapomenout, že schizandra patří i k antioxidantům. Ty pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem.

Schizandra je tak vhodná pro všechny lidi, kteří usilují o podporu přirozené odolnosti organismu vůči stresu a dalším negativním vlivům. Má formu praktických kapslí a díky čistě rostlinnému složení je vhodná pro vegany.

Schizandra - GymBeam

Schizandra a její výhody

  • doplněk obsahující prášek z plodů klanoprašky čínské (Schisandra chinensis)
  • patří mezi adaptogeny, které se spojují s lepším zvládáním stresu
  • je známým antioxidantem
  • má formu praktických kapslí
  • ocení ji studenti i pracující
  • je vhodná pro vegany

Složení

Prášek z plodů klanoprašky čínské (Schisandra chinensis), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Prášek z plodů klanoprašky čínské (Schisandra chinensis) 500 mg

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.