GymBeam Selen 90 kaps.Cena: 119 Kč / 4,49 EUR


-
+

Popis

Selen je esenciální minerální látka, která má pozitivní vliv na vícero procesů v našem organismu. Naše tělo si ho nedokáže vyrobit samo, proto je vhodné dbát na jeho příjem z externích zdrojů. Přispívá například ke spermatogenezi (tvorbě spermií) nebo k udržení zdravých vlasů a nehtů. Kromě toho působí jako antioxidant a podporuje správné fungování imunitního systému a štítné žlázy.

Selen - esenciální minerální látka, která podporuje správnou spermatogenezi, imunitní systém a správné fungování štítné žlázy

Selen patří mezi esenciální minerální látky, které mají pozitivní vliv na vícero důležitých procesů v našem organismu. Naše tělo si ho ale nedokáže vytvořit samo, a tak je potřeba dbát na jeho příjem z externích zdrojů. Příkladem jeho pozitivních vlastností je, že selen přispívá ke správné spermatogenezi, tedy k procesu tvorby spermií. To mohou ocenit páry snažící se o početí.

Nejen pro dámy zas může být selen zajímavý proto, že přispívá k udržení zdravých vlasů a nehtů, které jsou významným dílem mozaiky celkové krásy. Každému, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu, se potom bude hodit to, že selen podporuje fungování imunitního systému a štítné žlázy, která reguluje metabolismus. Selen je zároveň známý jako antioxidant, protože přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Je navíc vhodný i pro vegany.

Selen a jeho výhody

  • je esenciální minerální látka
  • má vliv na vícero procesů v našem organismu
  • přispívá ke správné spermatogenezi (tvorbě spermií)
  • podporuje udržení zdravých vlasů a nehtů
  • má pozitivní vliv na fungování imunitního systému a štítné žlázy
  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem
  • je vhodný i pro vegany

Složení

L-selenomethionin, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Selen 110 μg 200 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby 8400 kJ / 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.