GymBeam Serenoa plazivá 90 kaps.Cena: 199 Kč / 7,51 EUR


-
+

Popis

Serenoa plazivá jsou veganské kapsle s obsahem 150 mg extraktu ze subtropické rostliny Serenoy plazivé (Serenoa repens). Vyskytuje se v jihovýchodních oblastech USA a na Floridě, kde se používá pro své potenciální pozitivní účinky na harmonizaci mužského organismu. Obsahuje flavonoidy, kyselinu stearovou, palmitovou, olejovou a další mastné kyseliny.

Serenoa plazivá - 150 mg extrakt ze subtropické rostliny s obsahem mastných kyselin a flavonoidů s antioxidačními vlastnostmi

Serenoa plazivá je 150 mg extrakt z rostliny Serenoy plazivé (Serenoa repens) ve formě kapslí. Jde o nízko rostoucí subtropickou palmu, která se vyskytuje převážně na Floridě. Pěstuje se na okrasné účely a její plody jsou často používány při výrobě různých přípravků. V současnosti je Serenoa plazivá předmětem výzkumů pro své potenciální účinky při harmonizaci mužského organismu.

Je bohatá na mastné kyseliny, především kyselinu stearovou, palmitovou, olejovou, flavonoidy a další látky s biologicky aktivním účinkem. V jedné kapsli tak přijmete 150 mg vysoce kvalitního extraktu z rostliny Serenoy plazivé se širokým spektrem účinků.

Serenoa plazivá - GymBeam

Serenoa plazivá a její výhody

  • je 150 mg extrakt z rostliny Serenoy plazivé
  • má formu kapslí
  • obsahuje mastné kyseliny
  • používá se s cílem harmonizace mužského organismu

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), Serenoa plazivá extrakt 45% (Serenoa repens), mastné kyseliny, protispékavé činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle
Serenoa plazivá extrakt (Serenoa repens) 150 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.