GymBeam Set odporových gum DuoBandCena: 642 Kč / 24,23 EUR


-
+

Popis

Set odporových gum DuoBand je ideální pro každého, kdo chce zpestřit svou tréninkovou rutinu. V balení najdete 4 gumy s uzavřeným obvodem, které se liší svým odporem. Díky tomu si můžete jednotlivé cviky zlehčit nebo ztížit, abyste je zvládli a neustále se posouvali.

Set odporových gum DuoBand obsahuje 4 gumy s různým odporem pro maximálně efektivní trénink s optimální zátěží

Set odporových gum DuoBand je ideální pro každého aktivního člověka, který se věnuje cvičení, silovému tréninku a chce si přizpůsobit zátěž jednotlivých cviků podle svých představ. Set totiž obsahuje 4 gumy s různým odporem (9–54 kg), díky kterým si můžete podle potřeby ztížit nebo zlehčit jednotlivé cviky. Skvěle se hodí například na trénink shybů, kdy gumu přehodíte přes hrazdu, protáhnete jeden konec vzniklým okem a dotáhnete. Do smyčky, která vám visí z hrazdy, dáte nohu, guma vás nadlehčí, takže provedení cviku bude jednodušší. Ze začátku doporučujeme volit širší gumy s vyšším odporem, které zajistí silnější dopomoc. Postupně budete silnější, a tak můžete snižovat odpor gum do chvíle, kdy zvládnete udělat svůj první shyb bez dopomoci.

Odporové gumy mají ovšem i další využití. Stačí je zaháknout a použít na různé přítahy, díky kterým efektivně procvičíte bicepsy, tricepsy, ramena a další svaly vrchní části těla. Stejně tak se dají ale používat i na kliky či různé typy rozpažování. Při nich je postup opačný oproti shybům. Jestli chcete, aby byl cvik těžší, volte gumy s vyšším odporem, které zajistí větší zátěž. Pokud se věnujete józe, pilates nebo se chcete více zaměřovat na strečink, i v tomto případě vám budou odporové gumy nápomocné a cvičební rutinu zpestří. Jedná se tak o skvělou fitness pomůcku, která se rychle stane součástí vašich tréninků.

Set odporových gum DuoBand a jeho výhody

  • obsahuje 4 různé typy odporových gum s uzavřeným obvodem
  • nabízí odpor v rozmezí 9–54 kg
  • pomůže u cviků nastavit optimální zátěž
  • zjednoduší nebo ztíží trénink
  • ideální na silový trénink
  • dá se využít při józe, pilates i strečinku
  • ideální do fitka i na domácí trénink

Set odporových gum DuoBand a jejich vlastnosti

Barevné provedení posilovací gumy Obvod Šířka Tloušťka Odpor

zeleno-šedá

208 cm

1,3 cm

4,5 mm

9-16 kg

modro-šedá

208 cm

2,1 cm

4,5 mm

13-23 kg

světle zelená-šedá

208 cm

3,2 cm

4,5 mm

18-36 kg

fialová

208 cm

4,4 cm

4,5 mm

23-54 kg