GymBeam Skřipec do vlasů ClawCena: 98 Kč / 3,70 EUR


-
+

Popis

Skřipec do vlasů Claw se pyšní jednoduchým a přitom stylovým designem s matným povrchem a zapínáním na sponu. Jeho používání je pohodlné a vaše vlasy udrží bezpečně na místě bez ohledu na činnost, které se věnujete. Je ideální k rychlé úpravě vlasů do práce, posilovny, k vyřizování všeho možného ve městě nebo domácím pracím.

Skřipec do vlasů Claw se pyšní jednoduchým designem s matným povrchem a bezpečně udrží vaše vlasy na místě při jakékoliv činnosti

Skřipec do vlasů Claw je určen pro každou ženu, která touží po stylu, ale zároveň i funkčnosti. Má jednoduchý, za to stylový design s obdélníkovým tvarem a matnou povrchovou úpravouZapíná se na sponu a umožňuje jednoduchý úchop, díky čemuž skřipec nevypadne a pevně drží vlasy bez toho, aby je poškozoval. Je vyroben z akrylového materiálu, který je odolný a je obtížné ho zlomit. Skřipec se velmi jednoduše a pohodlně používá a oceníte ho vždy, když potřebujete vlasy rychle sepnout a užít si činnost bez rozptylování. Ať už vykonáváte domácí práce, vyřizujete něco ve městě, jdete do práce nebo do posilovny, tento skřipec do vlasů dodá vašemu vhledu dokonalou a stylovou tečku. Jelikož se pyšní chic a univerzálním designem, bude dobře ladit s jakýmkoliv oblečením, které si vyberete.

 

Skřipec do vlasů Claw a jeho výhody

  • pyšní se jednoduchým designem s matným povrchem
  • hodí se pro všechny účesy
  • vyznačuje se lehkým úchopem a zapínáním na sponu
  • bezpečně udrží vaše vlasy bez toho, aby je poškodil
  • snadné a pohodlné používání
  • ideální na návštěvu posilovny, domácí práce nebo pochůzky 

 

Rozměry

9x5cm

 

Rozměry

9 x 5 cm

 Materiál

akryl