GymBeam Stévie tabs 300 tblCena: 189 Kč / 7,13 EUR


-
+

Popis

Stévie tabs obsahuje kombinaci dvou sladidel v optimálním poměru, která se používají jako zdravější alternativa cukru. Konkrétně se jedná o bezkalorický erythritol a sladidlo z rostliny stévie. Ve srovnání s cukrem mají tablety vyšší sladivost, a tak stačí do jídel i nápojů použít výrazně menší množství.

Stévie tabs jsou zdravější alternativou cukru, která osladí nápoje i jídla bez kalorií

Stévie tabs jsou tablety, které obsahují kombinaci erythritolu a sladidla z rostliny stévie. Obě tyto látky se využívají jako zdravější a bezkalorická náhrada cukru. Používají je tak lidé při hubnutí nebo v případě, že chtějí pečovat o své celkové zdraví a omezují ve stravě cukr. Pokud člověk vymění například klasický cukr za erythritol, může přispět k udržení mineralizace zubů a ke snížení vzestupu hladiny glukózy v krvi. Hodí se tak i v případě, že chcete držet na uzdě chutě na sladké. Jedno 18g balení obsahuje 300 tablet a celé má pouze 9 kcal. Přesto ovšem vyniká vysokou sladivostí, a tak vám dlouho vydrží.

Vzhledem k tomu, že se jedná o kombinaci erythritolu a sladidla z rostliny stévie, můžete očekávat dokonale vybalancovanou sladkost. Samotná stévie je přibližně 200krát sladivější než cukr a má svůj specifický chuťový profil, který nemusí být každému příjemný. Když se ovšem spojí s erythritolem, bude váš mlsný jazýček naprosto spokojený.

Toto sladidlo má praktickou formu tablet, které si můžete vzít kamkoliv s sebou. I při hubnutí, dietních omezeních nebo v případě, že chcete snížit množství cukru v jídelníčku, už se nemusíte vzdávat sladké chuti. I to je důvod, proč se ve vaší kuchyni jistě neztratí. Skvěle dokáže osladit kávu, čaj, smoothie a další nápoje. Přidat ho však můžete i do kaší, dezertů a jiných jídel, která chcete obohatit o sladkou chuť téměř bez kalorií. Navíc neobsahuje žádné živočišné složky, a mohou ho tak používat i vegani.

Stévie tabs - GymBeam

Stévie tabs a jejich výhody

  • obsahují bezkalorický erythritol a sladidla z rostliny stévie
  • používají se jako zdravější náhrada cukru
  • jsou vhodné na slazení bez kalorií
  • mají výrazně vyšší sladivost než cukr
  • osladí pokrmy i nápoje
  • populární nejen mezi lidmi, kteří chtějí zhubnout
  • ideální pro ty, kteří se ze zdravotních či jiných důvodů cukru vyhýbají
  • jsou vhodné i pro vegany

Složení

Erythritol, steviol-glykosidy ze Stevie, regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, kyselina vinná.

Dávkování

Užívejte maximálně 6 tablet denně na každých 15 kg tělesné hmotnosti.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 100 g
Energetická hodnota 209 kj / 50 kcal
Tuky 0 g
- nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 55 g
- cukry 0 g
Bílkoviny 1,5 g
Sůl 14 g

Upozornění

Uchovávejte na suchém místě, mimo přímé sluneční záření. Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky.