GymBeam Sušené maso Beef Jerky 10 x 50 gCena: od 882 Kč / 33,28 EUR

originál
882 Kč
33,28 EUR
teriyaki
882 Kč
33,28 EUR

Popis

Sušené maso Beef Jerky je pochoutka z kvalitního hovězího masa, která vás osloví svou intenzivní chutí a vůní. Má vysoký obsah bílkovin, což se hodí nejen sportovcům, ale i všem, kteří dbají na jejich dostatečný příjem ve stravě. Toto sušené maso je ideální zdravou a trvanlivou svačinou například na výlety, ale hodí se i na běžné dny, kdy potřebujete zahnat hlad.

Sušené maso Beef Jerky - zdravý snack s intenzivní chutí a vysokým obsahem bílkovin, který se hodí na cesty nebo k zahnání hladu

Sušené maso Beef Jerky je zdravý snack vyrobený z vysoce kvalitního hovězího masa. Získá si vás svou intenzivní vůní a bohatou chutí. Vzniká šetrným výrobním procesem, při kterém se maso krájí a následně suší. Výsledkem jsou malé, tuhé kousky, které se pyšní dlouhou trvanlivostí. Můžete si vybrat plátky s přirozenou chutí hovězího masa nebo si dopřát některou ze zajímavých kořeněných příchutí.

Sušené maso má vysoký obsah bílkovin, a přispívá tak k růstu a udržení svalové hmoty i k udržení zdravých kostí. Může být prospěšné pro každého, kdo dbá na dostatek bílkovin ve svém jídelníčku. Ocení ho tedy nejen sportovci, ale i všichni, kterým záleží na zdraví jejich těla. Bílkoviny mají navíc ze všech živin největší sytící schopnost, a tak může být toto sušené maso užitečné i pro zahnání hladu.

Sušené maso Beef Jerky poslouží jako zdravá svačina, kterou si můžete vychutnat doma, v práci nebo na výletě. Má praktické balení, takže se ideálně hodí do batohu, když se chystáte na výlet a potřebujete si s sebou vzít výživné a trvanlivé jídlo. Hodí se však i jako zdravá svačina během dne. Oceníte ho také večer při sledování televize namísto typických snacků, jako jsou chipsy nebo slané tyčinky.

Sušené maso Beef Jerky - GymBeam

Sušené maso Beef Jerky a jeho výhody

 • je vyroben z vysoce kvalitního hovězího masa
 • tvoří ho malé, tuhé plátky masa
 • má intenzivní vůni a chuť
 • je trvanlivé
 • má vysoký obsah bílkovin
 • přispívá k udržení a růstu svalové hmoty a k udržení zdravých kostí
 • je bez lepku a laktózy
 • hodí se jako zdravá svačina
 • pomáhá zahnat hlad
 • je ideální na cestování nebo turistiku
 • hodí se kdykoli během dne jako rychlý snack

Složení

Příchuť (originál): hovězí maso, mořská sůl.

Příchuť (barbecue): hovězí maso, cukr, mořská sůl, rajčatový protlak, řepkový olej, švestky (švestky, konzervační látky: sorban draselný, slunečnicový olej), ocet kvasný lihový, cibule, přírodní aroma, směs koření.

Příchuť (teriyaki): hovězí maso, mořská sůl, sezamová semínka, sojová omáčka (voda, sojové boby, sůl, ocet kvasný lihový), worcesterem (voda, ocet kvasný lihový, cukr, sůl, bílé víno, švestková džem, rajčatová pasta , přírodní aroma), ocet kvasný lihový, řepkový olej, zvlhčovadlo: glycerol, přírodní aroma, směs koření.

Dávkování

Konzumujte kdykoliv během dne jako snack bohatý na bílkoviny.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (original) 100 g 50 g (balení)
Energetická hodnota 1243 kJ/310 kcal 622 kJ/155 kcal
Bílkoviny 64 g 32 g
Sacharidy 0 g 0 g
z toho cukry 0 g 0 g
Tuky 4,2 g 2,1 g
z toho nasycené tuky 1,68 g 0,84 g
Sůl 4,8 g 2,4 g
Nutričné hodnoty (barbecue) 100 g 50 g (balení)
Energetická hodnota 1380 kJ/328 kcal 690 kJ/164 kcal
Bílkoviny 37 g 18,5 g
Sacharidy 20 g 10 g
z toho cukry 18 g 9 g
Tuky 11 g 5.5 g
z toho nasycené tuky 3,5 g 1,8 g
Sůl 4,9 g 2,45 g
Nutričné hodnoty (teriyaki) 100 g 50 g (balení)
Energetická hodnota 1228 kJ/292 kcal 614 kJ/146 kcal
Bílkoviny 34,6 g 17,3 g
Sacharidy 17,1 g 8,6 g
z toho cukry <1 g <1 g
Tuky 9,5 g 4,8 g
z toho nasycené tuky 2,9 g 1,5 g
Sůl 5 g 2,5 g

Upozornění

Po otevření spotřebujte do 24 hodin. Velmi řídký bílý povlak na povrchu výrobku není závadou kvality (jedná se o zkrystalizovanou sůl). Absorbér kyslíku uvnitř obalu není určen ke konzumaci. Skladujte při teplotě od +5 °C do +30 °C.
Alergeny jsou vyznačeny ve složení tučným písmem.