GymBeam Synefrin 90 tblCena: 115 Kč / 4,35 EUR


-
+

Popis

Synefrin je hlavním extraktem z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium). Ve světě fitness je známý tím, že patří mezi spalovače tuků. Má vliv na termogenezi, tudíž zahřátí organismu, díky kterému dokážeme spotřebovat více energie a spalovat tuk. Vyhledávají ho tedy lidé s cílem zhubnout a je vhodný i pro vegany.

Synefrin - extrakt z pomerančovníku hořkého, který díky termogennímu efektu může pomoci spalovat více tuku

Synefrin je populární spalovač tuku, který vzniká z extraktu pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium). Je známý svým termogenním efektem, díky kterému dokáže zvýšit tělesnou teplotu organismu, ideální v návaznosti na sportovní či fyzickou aktivitu. Tento efekt stojí naše tělo energii navíc a může pomoci spálit o něco více kalorií v klidu i při sportu.

Kromě toho je synefrin známý také svým vlivem na štěpení a spalování tuků. I proto ho vyhledávají lidé s cílem redukce hmotnosti. Navíc se jednoduše užívá a je vhodný i pro vegany. V konečném důsledku tak jde o efektivní a ideální doplněk do diety, který v kombinaci s dostatečnou fyzickou aktivitou a kalorickým deficitem může pomoci spálit více tuku.

Synefrin a jeho výhody

  • extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium)
  • má vliv na termogenezi organismu
  • patří mezi populární spalovače tuku
  • může pomoci spálit o něco více kalorií v klidu i při sportu
  • je známý také svým vlivem na štěpení a spalování tuků
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (90% synefrin).

Dávkování

Užívejte 2 tablety denně před fyzickou aktivitou.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 tablety
Synefrin 20 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě, mimo přímé sluneční záření a při pokojové teplotě.

Mohlo by Vás také zajímat