GymBeam Tart Cherry 90 kaps.Cena: 239 Kč / 9,02 EUR


-
+

Popis

Tart Cherry je unikátní extrakt z višně obecné ve formě praktických kapslí. Jednou dávkou doplníte až 500 mg této účinné látky. Ta je populární zejména mezi lidmi, kteří usilují o podporu imunity, zdraví, výkonu a celkové vitality.

Tart Cherry je extrakt z višně obecné, která je známá svým obsahem antioxidantů a množstvím pozitivních účinků na organismus

Tart Cherry je účinný extrakt z višně obecné (Prunus cerasus), která je známá svým obsahem zdraví prospěšných látek. Jmenovat můžeme například antioxidanty, které pomáhají bojovat s oxidačním stresem a volnými radikály. Višně obecné můžete konzumovat samostatně jako lahodné sladké plody, džus nebo právě ve formě praktických kapslí. Ty se snadno užívají. Jednou dávkou jste schopni doplnit 500 mg prospěšného extraktu. Ten je populární zejména mezi lidmi, kteří usilují o podporu výkonu, spánku, imunity, celkového zdraví a vitality.

Tart Cherry - GymBeam

Tart Cherry a jeho výhody

  • obsahuje 500mg extrakt z višně obecné
  • višně jsou známé obsahem antioxidantů a dalších prospěšných látek
  • vhodné pro lidi, kteří usilují o podporu výkonu, zdraví a vitality
  • má formu praktických kapslí

Složení

Extrakt z višně obecné 20:1 (Prunus cerasus), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle
Extrakt z višně obecné 20:1 (Prunus cerasus) 500 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.