GymBeam TMG - trimethylglycin 90 kaps.Cena: 159 Kč / 6,00 EUR


-
+

Popis

TMG - Trimethylglycin můžeme znát také pod označením betain. Je aktivním metabolitem cholinu, který patří mezi nootropika. To je označení pro látky využívané za účelem zlepšení koncentrace a psychického výkonu. TMG se díky svému mechanismu účinku používá především při snaze o lepší sportovní výkon.

TMG - Trimethylglycin je aktivním metabolitem cholinu a používá se pro zlepšení výkonu

TMG - Trimethylglycin je známý také pod názvem betain. Je aktivním metabolitem cholinu, který patří mezi nootropika. Ta se používají za účelem zlepšení koncentrace a psychického výkonu. Betain se navíc přirozeně nachází také v červené řepě. Nejčastěji je spojován se zlepšením výkonu. To může souviset s jeho možným vlivem tlumit zvyšování hladiny laktátu. Je tak populární jak mezi silovými, tak i vytrvalostními sportovci.

TMG navíc funguje také jako donor methylu. Je totiž schopen darovat methylovou skupinu, aby redukoval cystein na methionin. Ten je důležitou aminokyselinou, která se vyskytuje v chrupavkách, nehtech či vlasech. Je tak populární mezi lidmi, kteří chtějí pečovat o pohybový aparát. Stejně tak může TMG pomoci ke zvýšení hladiny S-adenosylmethioninu (SAM-e), což je sloučenina, která může hrát roli i v otázce zdraví kloubů. I to je jedna z možností, jak může TMG dopomoci k lepším výkonům. Betain se navíc podílí také na hydrataci buněk.

Pokud byste rádi udělali maximum pro podporu sportovního výkonu nebo chcete pečovat o svůj pohybový aparát, je TMG - Trimethylglycin skvělou volbou. Navíc neobsahuje žádné živočišné složky, a tak je vhodný i pro sportovce, kteří preferují rostlinnou stravu.

TMG - trimethylglycin - GymBeam

TMG - Trimethylglycin a jeho výhody

  • je aktivním metabolitem cholinu, který patří mezi nootropika
  • známe ho také pod názvem betain
  • přirozeně se vyskytuje v červené řepě
  • spojuje se s vlivem na výkon
  • může pomoci s péčí o pohybový aparát
  • je ideální pro sportovce a aktivní lidi
  • má formu praktických kapslí
  • je veganský

Složení

Trimethylglycin (betain), maltodextrin, protihrudkující činidla (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), hypromelózová tobolka.

Dávkování

Užívejte 3 kapsle před tréninkem.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 3 kapsle *RI
Trimetylglycin 1800 mg -

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.