GymBeam Triple Magnesium 90 kaps.Cena: 210 Kč / 7,92 EUR


-
+

Popis

Triple Magnesium jsou kapsle, které v jedné dávce obsahují 375 mg hořčíku. Ten pochází ze 3 různých zdrojů, díky čemuž vzniká unikátní spojení, které je pro tělo dobře využitelné. Hořčík má v těle mnoho důležitých funkcí. Přispívá například ke snížení únavy a vyčerpání, správnému fungování nervového systému a také svalů.

Triple Magnesium je unikátní spojení 3 různých forem hořčíku, které pomáhají se správným fungováním nervové soustavy, svalů a snížením únavy

Triple Magnesium je tvořený třemi formami hořčíku, které jsou pro tělo dobře využitelné. Konkrétně se jedná o bisglycinát, oxid a mléčnan hořečnatý. Tato kombinace tak v sobě spojuje výhody všech uvedených forem. V jedné dávce tělu doplníte 375 mg hořčíku. Díky tomu vám tak účinně pomůže splnit doporučené denní množství této minerální látky.

Hořčík je velmi populární zejména mezi sportovci, které trápí svalové křeče a únava. Na jeho optimální příjem by se však měli zaměřit i ostatní lidé, kteří se nevěnují žádnému sportu. Jeho nedostatek by totiž mohl ovlivnit správné fungování mnoha procesů v těle. Má vliv například na optimální funkci nervového systému, svalů, psychiky, rovnováhu elektrolytů a správnou látkovou přeměnu důležitou pro tvorbu energie. Podstatnou roli však sehrává také v procesu dělení buněk. Mimo to přispívá i k udržení zdravých zubů, kostí, normální syntéze bílkovin, rovnováze elektrolytů a také pomáhá snižovat únavu. Díky praktické kapslové formě je jeho užívání opravdu snadné.

Triple Magnesium - GymBeam

Triple Magnesium a jeho výhody

  • tvoří ho kombinace tří forem hořčíku
  • ve dvou kapslích (jedna dávka) obsahuje 375 mg hořčíku
  • má velmi dobře vstřebatelnou formu
  • podporuje správné fungování svalů, psychiky a nervového systému
  • pomáhá snižovat únavu a vyčerpání
  • je důležitý pro tvorbu energie
  • díky kapslím se snadno užívá

Složení

Bisglycinát hořečnatý, oxid hořečnatý, mléčnan hořečnatý, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), želatinová tobolka.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle RI*
Hořčík 375 mg 100 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.