GymBeam Tuňákový salát Mexiko 12 x 175 gCena: 669 Kč / 25,25 EUR


-
+

Popis

Tuňákový salát Mexiko je lahodná směs tuňáka, červené fazole, kukuřice, mrkve, papriky a dalších pečlivě vybraných ingrediencí. Má vysoký obsah bílkovin a skvěle se hodí na snídani, večeři nebo jako snack kdykoliv během dne. Díky chilli má jemně pikantní chuť, kterou si zamilujete.

Tuňákový salát Mexiko - lahodná směs tuňáka a zeleniny s jemně pikantní chutí, kterou si zamilujete

Tuňákový salát Mexiko je oblíbený u milovníků ryb po celém světě. Jedná se o lahodný mix tuňáka pruhovaného (Katsuwonus pelamis), červené fazole, kukuřice, mrkve, papriky a dalších pečlivě vybraných ingrediencí. Ty k dokonalosti dotahuje chilli koření, které salátu propůjčuje jemně pikantní neodolatelnou chuť. Nezaostává za ní však ani nutriční hledisko a tento salát je bohatým zdrojem bílkovin, důležitých pro růst a udržení svalů. Kromě toho má nízký obsah nasycených tuků a cukrů. Tuňák navíc obsahuje zdravé tuky, včetně omega 3 mastných kyselin.

Zároveň neobsahuje ani žádné zbytečné přidané látky. Jeho čisté složení, v němž se pojí chuť ryby a zeleniny, si můžete vychutnat kdykoliv během dne. Skvěle poslouží na snídani, večeři nebo jako snack, který si s sebou můžete vzít kamkoliv. Výborně si rozumí s chlebem nebo jiným pečivem a speciálně chutná s výhledem na hory při turistice. Oceníte ho však i během náročných dní, kdy nemáte čas na nákup. Spolehlivě vás zasytí a ve vaší spíži, kde ho můžete skladovat klidně i delší dobu, se rozhodně neztratí.

Tuňákový salát Mexiko - GymBeam

Tuňákový salát Mexiko a jeho výhody

  • je lahodná směs tuňáka, červené fazole, kukuřice a dalších vybraných ingrediencí
  • má jemně pikantní chuť díky chilli
  • je bohatým zdrojem bílkovin
  • díky tuňákovi obsahuje zdravé tuky
  • má nízký obsah nasycených tuků a cukru
  • skvěle se hodí na snídani, večeři nebo jako snack kdykoliv během dne
  • můžete si ho vzít na cesty, do školy či práce
  • spolehlivě vás zasytí

Složení

Tuňák pruhovaný (Katsuwonus pelamis)* 25 %, červená fazole, kukuřice, řepkový olej, voda, mrkev, paprika, modifikovaný škrob, sůl, koření (chilli), aromata.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 100 g *RI
Energetická hodnota 749 kJ/ 180 kcal 9 %
Tuky 13 g 18,6 %
- z toho nasycené mastné kyseliny 1,0 g 5 %
Sacharidy 4,2 g 1,6 %
- z toho cukry 2,2 g 2,4 %
Vláknina 2,1 g -
Bílkoviny 11 g 22 %
Sůl 0,95 g 15,8 %

*Referenční příjem dospělého člověka není stanovený.

Upozornění

Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte nejlépe v ten stejný den nebo uchovávejte v uzavřeném obalu v chladničce nejdéle 48 hodin.


Alergeny: Alergeny jsou vyznačeny ve složení tučně. *Rybolovná oblast: FAO 71