GymBeam Vitamín A (Retinol) 60 kaps.Cena: 76 Kč / 2,85 EUR


-
+

Popis

Vitamín A (Retinol) jsou snadno polykatelné kapsle s obsahem 3000 µg vitamínu A. Hravě s nimi dodržíte doporučený denní příjem. Vitamín A totiž přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Kromě toho má vliv i na zdraví sliznic, pokožky či dobrého zraku.

Vitamín A (Retinol) - snadno polykatelné kapsle s obsahem 3000 µg vitamínu A pro podporu imunitního systému, sliznic, pokožky či zraku

Vitamín A (Retinol) patří mezi klíčové látky, jejichž příjem je pro náš organismus nezbytný. Jedná se o kapsle s obsahem 3000 µg vitamínu A, který hravě stačí k dodržení doporučeného denního příjmu. Ten má pro naše tělo mnoho výhod. Vitamín A totiž přispívá ke správnému fungování imunitního systému, který nás chrání před nemocemi. Kromě toho podporuje správnou látkovou přeměnu železa odpovědného za přenos kyslíku po celém těle, včetně svalů.

Lidi, kteří dbají na svůj vzhled, však potěší i to, že vitamín A přispívá k udržení zdravé pokožky. Navíc má důležitý podíl na zdraví sliznic či udržení dobrého zraku. To se zvláště hodí každému, kdo pracuje za počítačem. Případně tráví spoustu času sledováním displeje chytrého telefonu, tabletu či laptopu, a tak si denně namáhá oči. Vitamín A také hraje roli v procesu specializace buněk. Jedná se tak o ideální doplněk pro maximální podporu celkového zdraví organismu. Samotné kapsle se snadno polykají a jejich užívání je tak velmi snadné.

Vitamín A (Retinol) - GymBeam

Vitamín A (Retinol) a jeho výhody

  • kapsle s obsahem 3000 µg vitamínu A
  • stačí k dodržení doporučeného denního příjmu
  • přispívá ke správnému fungování imunitního systému
  • podporuje správnou látkovou přeměnu železa
  • přispívá k udržení zdravé pokožky
  • podílí se na zdraví sliznic
  • přispívá k udržení dobrého zraku
  • hraje roli v procesu specializace buněk
  • je ideálním doplňkem na podporu celkového zdraví
  • jeho užívání je velmi snadné

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), vitamín A (retinyl acetát), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), celulózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Vitamín A 3000 µg 357 %
*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.