GymBeam Vitamín B-Complex 120 tblCena: od 114 Kč / 4,30 EUR

bez príchute
114 Kč
4,30 EUR

Popis

Vitamín B-Complex obsahuje funkční množství všech 8 základních vitamínů skupiny B, které se podílejí na správném fungování organismu. Z nich má například vitamín B12 vliv na optimální funkci imunity. Společně s vitamínem B6 pomáhá navíc snižovat únavu a vyčerpání. B-komplex je tak základem pro podporu zdraví a celkové vitality.

Vitamín B-Complex obsahuje všechny vitamíny skupiny B v množství, které pokryje jejich denní potřebu

Vitamín B-Complex obsahuje všechny základní vitamíny skupiny B, které organismus potřebuje ke správnému fungování. Je tak ideální pro podporu celkového zdraví a vitality. Všechny vitamíny B se řadí k vitamínům rozpustným ve vodě. Ty se snadno vstřebávají, udělají v těle svou práci a jejich případné nadbytky vyloučíme močí. Kromě vitamínu B12 není naše tělo schopné si je ukládat do zásoby. Proto bychom je měli doplňovat pravidelně, klidně ve větších dávkách.

Každý z 8 obsažených vitamínů B má v organismu svou funkci. Například vitamín B1 přispívá ke správnému fungování srdce, nervového systému a psychiky. Jeho optimální příjem je tak ještě důležitější během psychicky či fyzicky náročnějšího období. Důležitý je ovšem i vitamín B2, který přispívá k udržení zdravé pokožky a dobrého zraku. Právě ten je klíčový pro běžné fungování. Společně s vitamíny B3, B5, B6, B9 a B12 pak pomůže snížit únavu i vyčerpání, což může značně ulehčit běžné každodenní povinnosti. Kromě B9 jsou pak všechny základní vitamíny skupiny B důležité také pro energetický metabolismus, který vyrábí energii pro život ve formě ATP.

Aby byl váš organismus v optimálním stavu a dokázal odolávat různým neduhům z okolí, je potřeba mít správně fungující imunitu. S její podporou tak pomohou například vitamíny B6, B9 a B12. Na pokožku pak mají vliv vitamíny B2, B3 a B7. Ten je navíc důležitý i pro kvalitu vlasů. Tato kombinace je tak prospěšná pro každého, kdo chce pečovat o svůj vzhled. Ženy ocení také přítomnost kyseliny listové, známé také jako folát nebo vitamín B9, která je důležitá pro růst zárodečných tkání během těhotenství.

Velkou výhodou tohoto B-komplexu je jeho praktická forma. Už pouhou jednou tabletou spolehlivě pokryjete potřebnou denní dávku všech základních vitamínů skupiny B. Zajistit si jejich optimální hladinu v těle už nemůže být jednodušší.

Vitamín B-Complex - GymBeam

Vitamín B-Complex a jeho výhody

  • obsahuje všech 8 základních vitamínů skupiny B
  • 1 tableta pokryje celkovou denní potřebu vitamínů skupiny B
  • podporuje správné fungování nervového systému, srdce a psychiky
  • má vliv na správnou funkci zraku
  • pomáhá s podporou zdraví pokožky a vlasů
  • přispívá ke správné funkci imunity a obranyschopnosti organismu
  • je ve formě praktických tablet

Složení

Plnidlo (sorbitoly), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B1 (thiamin mononitrát), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín B7 (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B12 (methylkobalamin), protispékavá látka (stearan hořečnatý).

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 tableta *RI
Vitamin B1 1,33 mg 120 %
Vitamin B2 1,4 mg 100 %
Vitamin B3 16 mg 100 %
Vitamin B5 6,56 mg 109 %
Vitamin B6 1,71 mg 122 %
Vitamin B7 50 μg 100 %
Vitamin B9 0,2 mg 100 %
Vitamin B12 5 μg 200 %


*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém místě mimo sluneční záření při pokojové teplotě.

Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.