Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

GymBeam Vitamín B-Complex Forte 90 tblCena: 149 Kč / 5,62 EUR


-
+

Popis

Vitamín B Complex Forte je kombinace 8 vitamínů skupiny B v množství, které odpovídá jejich doporučené denní dávce. Už jedna tableta vám tak opatří všechny potřebné vitamíny B, které se mimo jiné účastní tvorby energie, udržují zdraví nervového systému a celkové imunity.

Vitamín B Complex Forte obsahuje 8 vitamínů skupiny B účinných v udržování zdraví nervového systému a celkové imunity

Vitamín B-Complex Forte je zdrojom 8 vitamínov skupiny B, ktoré majú v tele rôzne účinky. Väčšina z vitamínov B prispieva k správnej látkovej premene pri tvorbe energie a udržiava zdravie nervového systému. Skupina vitamínov B zároveň podporuje imunitný systém a celkové zdravie športovcov. Komplex tvoria vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9 a B12, ktoré majú viaceré priaznivé účinky pre organizmus.

Vitamín B-Complex Forte - GymBeam

Vitamín B1 nebo thiamin - přispívá ke správnému fungování nervového systému, psychiky a srdce.

Vitamín B2 nebo riboflavin - udržuje zdraví červených krvinek, sliznic, pokožky a dobrý zrak. Navíc přispívá ke snížení vyčerpání a únavy.

Vitamín B3 nebo niacin - ovlivňuje správné fungování nervového systému a psychiky. Udržuje také zdraví pokožky, sliznice a pomáhá při snížení vyčerpání a únavy.

Vitamín B5 nebo kyselina pantotenová - je potřebná v boji proti vyčerpání, únavě a ovlivňuje zdraví duševní výkonnosti.

Vitamín B6 nebo pyridoxin - hraje důležitou roli ve funkci imunitního systému a účastní se tvorby červených krvinek. Dále se podílí na normální látkové přeměně bílkovin a glykogenu.

Vitamín B7 nebo biotin - pozitivně ovlivňuje imunitní a nervový systém. Přispívá k látkové přeměně makronutrientů a udržení zdravých vlasů, pokožky a sliznic.

Vitamín B9 nebo kyselina listová (folát) - přispívá ke správné syntéze aminokyselin a krvetvorbě. Podporuje fungování imunitního systému, psychiky a hraje důležitou roli v procesu dělení buněk a v růstu zárodečných tkání během těhotenství.

Vitamín B12 nebo kobalamin - hraje důležitou roli v procesu dělení buněk a je potřebný pro správnou funkci imunity, nervového systému a psychiky. Dále přispívá ke správné tvorbě červených krvinek a ke snížení vyčerpání a únavy.

Vitamín B-Complex Forte a jeho výhody

  • obsahuje komplex 8 vitaminů skupiny B
  • přispívá k tvorbě energie
  • udržuje správnou funkci nervového systému
  • podporuje celkovou imunitu organismu
  • ovlivňuje zdraví vlasů a pokožky

Složení

Plnivo (mikrokrystalická celulóza), premix vitamínů B, protispékavé činidlo (stearan hořečnatý).

Dávkování

Jako doplněk ke stravě užívejte 1 tabletu 1x denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 tab)
Vitamín B1 (jako thiamin) 10 mg
Vitamín B2 (jako riboflavin) 10 mg
Vitamín B3 (jako niacin) 50 mg
Vitamín B5 (jako kyselina pantotenová) 40 mg
Vitamín B6 (jako pyridoxin HCl) 40 mg
Vitamín B7 (jako biotin) 0,5 mg
Vitamín B9 (jako kyselina listová) 0,4 mg
Vitamín B12 (jako kyanokobalamin) 5 μg
Para-aminobenzoová kyselina 50 mg

Upozornění

Doplněk stravy. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Minimální trvanlivost: uvedena na obalu.