GymBeam Vitamín B1 (thiamin) 90 tblCena: 129 Kč / 4,87 EUR


-
+

Popis

Vitamín B1 (thiamin) jsou tablety s obsahem 100 mg thiaminu mononitrátu, nazývaného i jako vitamín B1. Ten je pro nás nepostradatelný, protože naše tělo si ho neumí vytvořit samo a zároveň patří mezi vitamíny rozpustné ve vodě. Je známý tím, že má podíl na množství biologických procesů v našem organismu. Přispívá například ke správnému fungování nervového systému a psychiky.

Vitamín B1 (thiamin) - tablety s obsahem vitamínu, který má pozitivní vliv na množství biologických procesů

Vitamín B1 (thiamin) je doplněk výživy ve formě tablet, které obsahují 100 mg thiaminu mononitrátu, známého i jako vitamín B1. Pro náš organismus je důležitý z důvodu, že je esenciální a naše tělo si ho nedokáže vyrobit samo v dostatečném množství. Proto je nutné ho doplňovat formou stravy nebo suplementů. Patří mezi vitamíny rozpustné ve vodě a podílí se na množství biologických procesů. Z nich má například pozitivní vliv na správné fungování nervového systému a psychiky.

Jeho dostatečný příjem tak oceníte v případě, že jste často vystaveni psychicky náročným situacím, které potřebujete zvládnout s grácií. Svoji roli hraje i během náročných tréninků, protože přispívá ke správné funkci energetického metabolismu, který tvoří energii ve formě ATP. Navíc pozitivně ovlivňuje i fungování našeho srdce. Tento Vitamín B1 se velmi pohodlně užívá a je vhodný i pro vegany, protože má čistě rostlinné složení.

Vitamín B1 - GymBeam

Vitamín B1 (thiamin) a jeho výhody

  • jsou tablety s obsahem 100 mg thiaminu mononitrátu (vitamínu B1)
  • patří mezi esenciální a ve vodě rozpustné vitamíny
  • podílí se na množství biologických procesů
  • pozitivně ovlivňuje fungování nervového systému a psychiky
  • přispívá ke správné funkci energetického metabolismu
  • má pozitivní vliv na správné fungování srdce
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Vitamín B1 (thiamin mononitrát), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá činidla (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 tableta
Vitamín B1 (thiamin mononitrát) 100 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.