GymBeam Vitamín B2 (Riboflavin) 90 kaps.Cena: 124 Kč / 4,66 EUR


-
+

Popis

Vitamín B2 (Riboflavin) obsahuje kapsle s nezbytným vitamínem B2 známým také pod názvem riboflavin. Ten se v našem těle zapojuje do celé řady enzymatických reakcí a procesů. Je tak například důležitý pro normální funkci nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle. Také podporuje udržení dobrého zraku a rovněž působí příznivě na zdraví pleti. V neposlední řadě přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Vitamín B2 (Riboflavin) jsou kapsle s vitamínem B2, který přispívá k udržení zdravých červených krvinek, zraku a pokožky

Vitamín B2 (Riboflavin) jsou kapsle obsahující ve vodě rozpustný vitamín B2. Ten je nezbytný pro správnou funkci těla. Účastní se totiž celé řady důležitých procesů a enzymatických reakcí, které by bez něj jen stěží proběhly. Pro naše tělo je esenciální, což znamená, že si ho nedokáže samo vyrobit. Proto se neobejdeme bez externích zdrojů, ke kterým patří některé potraviny, jako je maso nebo mléčné výrobky a také doplňky stravy.

Riboflavin má v našem těle hned několik důležitých rolí. Především přispívá k normální funkci nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle. Také je důležitý pro zdraví červených krvinek a metabolismus železa. Kromě toho podporuje zachování normálního stavu zraku a zejména ženy pak ocení vliv vitamínu B2 na udržení zdravé pleti. Jeho dostatečný příjem je klíčový i pro energetický metabolismus zajišťující uvolňování a spotřebu energie, kterou využíváme pro pohyb a další tělesné funkce. V tomto směru je užitečný i díky tomu, že přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

V jedné dávce tohoto produktu přijmete funkční množství v podobě 28 mg vitamínu B2. Jeho další výhodou je také praktická forma kapslí, které stačí zapít vodou. Díky čistě rostlinnému složení je navíc vhodný i pro vegany.

Vitamín B2 (Riboflavin) - GymBeam

Vitamín B2 (Riboflavin) a jeho výhody

  • jsou kapsle s obsahem 28 mg vitamínu B2
  • podporuje správnou funkci nervové soustavy
  • přispívá k udržení zdravé pleti
  • podporuje zdravý zrak
  • ovlivňuje energetický metabolismus
  • pomáhá snižovat únavu
  • je důležitý pro normální metabolismus železa a zdravé červené krvinky
  • snadno se užívá
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), vitamín B2 (riboflavin), protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Vitamín B2 28 mg 2000%

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Minimální trvanlivost do konce: Uvedena na obalu.