GymBeam Vitamín B3 (niacin) 90 kaps.Cena: 152 Kč / 5,75 EUR


-
+

Popis

Vitamín B3 (niacin) obsahuje 500 mg vitamínu B3 (nikotinamid) ve formě veganských kapslí. Pro náš organismus jde o velmi důležitý vitamín, který se podílí na několika biologických procesech. Pomáhá snižovat únavu a přispívá k látkové přeměně důležité pro tvorbu energie. Ovlivňuje i nervovou soustavu a psychiku. Navíc pomáhá udržovat zdravé sliznice a pokožku.

Vitamín B3 (niacin) jsou kapsle s obsahem 500 mg vitamínu B3, které přispívají ke snížení únavy, podporují psychiku a zdraví pokožky

Vitamín B3 (niacin) jsou kapsle s obsahem 500 mg nikotinamidu (NAM), který je také známý jako vitamín B3. Pro náš organismus jde o velmi důležitý vitamín, který se podílí na několika biologických procesech. Jeho nedostatek může mít vliv na pocity únavy. Mezi jeho hlavní vlastnosti patří to, že přispívá k látkové přeměně, která je důležitá pro tvorbu energie.

Kromě toho ho oceníte například během psychicky vypjatých situací, protože přispívá ke správnému fungování nervové soustavy a psychiky. Mezi jeho další přínosy pro organismus patří podpora zdraví sliznic a pokožky. Dávkování vitamínu B3 (niacin) je velmi pohodlné díky malým kapslím, které jsou vhodné i pro vegany. Můžete je užívat kdykoliv během dne.

Vitamín B3 - GymBeam

Vitamín B3 (niacin) a jeho výhody

  • jsou kapsle s obsahem 500 mg nikotinamidu (vitamínu B3)
  • přispívá k látkové přeměně důležité pro tvorbu energie
  • pomáhá snižovat únavu
  • ovlivňuje nervovou soustavu a psychiku
  • podporuje zdraví sliznic a pokožky
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Vitamín B3 (nikotinamid), protispékavá činidla (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle*RI
Vitamín B3 (nikotinamid) 500 mg 3125%

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.