GymBeam Vitamín B6 90 tblCena: 69 Kč / 2,60 EUR


-
+

Popis

Vitamín B6 je efektivní doplněk s obsahem pyridoxinu hydrochloridu (vitamínu B6), který se podílí na mnoha biologických procesech v našem organismu. Přispívá například ke správnému fungování imunitního a nervového systému nebo k funkci psychiky. Zároveň snižuje únavu i vyčerpání a podporuje tvorbu červených krvinek. Navíc je vhodný i pro vegany.

Vitamín B6 - efektivní doplněk s obsahem pyridoxinu hydrochloridu (vitamínu B6), na podporu psychiky, imunitního a nervového systému

Vitamín B6 patří mezi známé a efektivní doplňky výživy, které s oblibou vyhledávají sportovci i milovníci zdravého životního stylu. Obsahuje vitamín B6 ve formě pyridoxinu hydrochloridu, který se podílí na mnoha biologických procesech v našem organismu. Přispívá například ke správné syntéze cysteinu, který je prekurzorem glutathionu, tedy jednoho z nejsilnějších antioxidantů v našem organismu. Vitamín B6 má zároveň pozitivní vliv i na fungování imunitního a nervového systému. Ten zajišťuje optimální fungování vjemů jako zrak, čich, sluch či chuť. Příjem vitamínu B6 můžete ocenit také v případě mentálně náročných dní, jelikož podporuje správné fungování psychiky.V případě fyzicky náročných dní zase může být prospěšné, že vitamín B6 přispívá ke snížení vyčerpání a únavy. To mohou ocenit nejen studenti či lidé s náročným povoláním, ale také každý, kdo chce podpořit svou vitalitu. Zapomenout nesmíme ani na to, že vitamín B6 podporuje tvorbu červených krvinek, které přenášejí kyslík do tkání a starají se o správné okysličení našeho organismu. Dále má také vliv na správnou látkovou přeměnu důležitou pro tvorbu energie, regulaci hormonální činnosti či normální látkovou přeměnu bílkovin a glykogenu. Je tak ideálním doplňkem pro každého, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu, včetně veganů.

Vitamin B6 - GymBeam

Vitamín B6 a jeho výhody

 • efektivní doplněk s obsahem pyridoxinu hydrochloridu (vitamínu B6)
 • má pozitivní vliv na fungování imunitního a nervového systému
 • podporuje správné fungování psychiky
 • přispívá ke snížení vyčerpání a únavy
 • podporuje tvorbu červených krvinek
 • má vliv na správnou látkovou přeměnu důležitou pro tvorbu energie
 • podporuje regulaci hormonální činnosti
 • má vliv na normální látkovou přeměnu bílkovin a glykogenu
 • přispívá ke správné syntéze cysteinu
 • přispívá ke správné látkové přeměně homocysteinu
 • ocení ho každý, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu
 • je vhodný i pro vegany

Složení

Plnidlo (sorbitol), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), protispékavá látka (stearan hořečnatý).

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Tabulka nutričních hodnot

Výživové údaje 1 tableta *RI
Vitamín B6 20 mg 1425,6 %
*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.