GymBeam Vitamín C, tablety na cucání pro děti 120 tblCena: od 152 Kč / 5,75 EUR

jahoda
152 Kč
5,75 EUR

Popis

Vitamín C, tablety na cucání pro děti obsahují vitamín C, který je nezbytný pro správné fungování imunity a podporu obranyschopnosti nejen dětského organismu. Ze stejného důvodu je v tabletách také vitamín D3 a zinek. Jsou tak ideální zejména pro náchylnější jedince, kteří se často pohybují ve větších dětských kolektivech. Velkou výhodou tablet je jejich lahodná jahodová chuť, kterou si vaše ratolesti hned zamilují.

Vitamín C, tablety na cucání pro děti s příjemnou pomerančovou chutí, které pomáhají posílit imunitu a zlepšit obranyschopnost dětského organismu

Vitamín C, tablety na cucání pro děti obsahují vitamín C, vitamín D3 a zinek. Díky tomu vzniká maximálně funkční komplex pro podporu imunity a dětské obranyschopnosti. Z jeho účinků tak mohou těžit především náchylnější jedinci, kteří se často pohybují ve větších dětských kolektivech. To však nejsou jediné schopnosti těchto látek. Vitamín C je mimo jiné důležitý pro správné fungování kostí a chrupavek, což je pro děti, které jsou neustále v pohybu, klíčové. Stejně tak ovšem pomáhají i s udržením zdravé pokožky a zubů.

Obdobné funkce má v dětském organismu také vitamín D v nejlépe využitelné formě D3 (cholekalciferol). Ten pomáhá zejména s udržením zdravých zubů, kostí a svalů. Neméně důležitou složkou je ovšem i zinek, který má vliv na udržení dobrého zraku. Právě ten je klíčový proto, aby mohly děti objevovat a poznávat svět. Stejně tak je ale důležitý i pro kognitivní funkce, mezi které patří například paměť a pozornost. Ty jsou klíčové pro mladší i starší děti, které chodí do školky či školy a potřebují každý den vstřebávat nové informace nebo získávat další dovednosti. Poslední obsaženou složkou je pak prospěšný brusinkový koncentrát.

Velkou výhodou těchto tablet je jejich příjemná jahodová chuť. Právě ta totiž zaručí, že se děti budou na jejich cucání těšit. Zajistit jim dostatečný přísun vitamínu C, D3 či zinku tak pro vás bude úplná hračka. Velkou výhodou vitamínu C na cucání je, že si na něm mohou pochutnat už děti od 3 let.

Vitamín C, tablety na cucání pro děti a jejich výhody

  • obsahují vitamín C, D a zinek
  • podporují imunitu a obranyschopnost
  • pomáhají s udržením dobrého zraku
  • podporují kognitivní funkce, jako je např. paměť a pozornost
  • přispívají k udržení zdravých zubů, kostí a chrupavek
  • mají lahodnou jahodovou chuť
  • jsou vhodné pro děti od 3 let

Složení

Objemové činidlo (sorbitol), vitamín C (askorbát sodný, kyselina L-askorbová), bisglycinát zinečnatý, aroma, protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), brusinkový koncentrát (Vaccinium macrocarpon), sladidla (sorbitol, sukralóza), vitamín D3 (cholekalciferol).

Dávkování

Užívejte 1 tabletu na cucání denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 tableta RI
Vitamín C

250 mg

312,5 %

Vitamín D3 2,5 μg

50 %

Zinek 4,55 mg

45,5 %

Brusinkový koncentrát (Vaccinium macrocarpon) 4 mg

-

*Referenční příjem průměrného dospělého člověka (8400 kJ / 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.