GymBeam Vitamín D3 1000 IU 120 kaps.Cena: od 108 Kč / 4,08 EUR

bez príchute
108 Kč
4,08 EUR

Popis

Vitamín D3 1000 IU je nejlépe využitelná forma vitamínu D, známá také pod názvem cholekalciferol. Podporuje imunitní systém, zdraví kostí a zubů či správně fungování svalů. Příjem vitamínu D tak ocení nejen sportovci, ale každý, kdo chce maximálně podpořit své zdraví.

Vitamín D3 1000 IU - nejlépe využitelná forma vitamínu D (cholekalciferol), který podporuje imunitní systém, zdraví kostí a zubů či správné fungování svalů

Vitamín D3 1000 IU je efektivní doplněk v podobě nejlépe využitelné formy vitamínu D (cholekalciferolu). Samotný vitamín D má vliv na mnoho biologických procesů v našem organismu. Podporuje správné fungování imunitního systému a přispívá ke správnému vstřebávání fosforu a vápníku, které zase samy o sobě podporují další důležité biologické procesy. Zároveň má vliv na normální hladinu vápníku v krvi a stejně jako on, tak i vitamín D podporuje zdraví kostí. To mohou ocenit sportovci, kteří je nadměrně zatěžují, ale i lidé ve vyšším věku. Kromě toho podporuje správné fungování svalů, důležité nejen pro sportovce, ale i pro každodenní fungování. Navíc se také podílí na udržení zdravých zubů. Pozitivní vliv vitamínu D uzavírá fakt, že hraje roli v procesu dělení buněk. Z těch je zase složena každá část našeho organismu.Vitamín D si ve spolupráci se sluncem dokáže náš organismus vyrobit i sám, jelikož jeho produkci spouštějí sluneční paprsky dopadající na pokožku. V období od podzimu do jara však slunce ubývá a trávíme méně času venku. Proto je vhodné vitamín D doplňovat z alternativních zdrojů, například ve stravě nebo pomocí suplementace. Skvělým bonusem tohoto doplňku je, že se jednoduše užívá a můžete si ho s sebou vzít, kamkoliv se vydáte. Stává se tak ideální volbou pro každého, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu.

Vitamín D3 1000 IU - GymBeam

Vitamín D3 1000 IU a jeho výhody

  • efektivní doplněk, který obsahuje nejlépe využitelnou formu vitamínu D (cholekalciferolu)
  • přispívá ke správnému fungování imunitního systému
  • má vliv na mnoho biologických procesů v organismu
  • přispívá ke správnému vstřebávání fosforu a vápníku
  • má vliv na normální hladinu vápníku v krvi
  • podporuje zdraví kostí
  • podílí se na udržení zdravých zubů
  • hraje roli v procesu dělení buněk
  • jednoduše se užívá
  • je ideální pro každého, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu

Složení

Saflorový olej, softgelová kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), vitamín D3 (cholekalciferol).

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (1 kaps) * RI
Vitamín D3 25 μg 500 %

*RI - Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.