GymBeam Vitamín D3 SprejCena: od 119 Kč / 4,49 EUR

citrón
119 Kč
4,49 EUR

Popis

Vitamín D3 Sprej je praktická forma vitamínu D3, který se snadno aplikuje pod jazyk. Tento vitamín je důležitý pro správné fungování organismu. Má totiž vliv například na imunitu a zdraví kostí či zubů. Díky tomu může pomoci podpořit obranyschopnost, a to nejen v zimních měsících. Velkou výhodou spreje je jeho příjemná chuť. Jedno balení obsahuje přibližně 428 dávek, takže vám vydrží déle než rok.

Vitamín D3 Sprej je praktická forma vitamínu D3, má skvělou chuť a může pomoci s podporou imunity i celkového zdraví

Vitamín D3 Sprej pomůže zajistit optimální množství vitamínu D v organismu. Obsahuje totiž nejlépe využitelnou formu vitamínu D v podobě D3 (cholekalciferolu). Na jeho příjem je důležité se zaměřit zejména od podzimu do jara, kdy trávíme hodně času v uzavřených prostorech a nosíme více vrstev oblečení. Kvůli tomu pak nedochází k dostatečně dlouhému vystavení pokožky slunci, což je klíčový problém. Právě sluneční paprsky totiž spouští samovýrobu tohoto vitamínu. I to je důvod, proč je často nazývaný také jako sluneční vitamín. V takových případech může pomoci zařazení doplňků s obsahem vitamínu D3. Ve spreji je vitamín D3 společně s MCT olejem, který zvýší jeho vstřebatelnost v těle. Patří totiž mezi vitamíny rozpustné v tucích.

Vitamín D je nezbytný pro správné fungování organismu. Podílí se například na udržení zdravých kostí, zubů, svalů a správné funkci imunity. Mimo to má vliv i na vstřebávání důležitého vápníku.

Předností tohoto doplňku je především jeho forma. Sprej stačí snadno šplíchnout na jazyk a je to. Díky tomu ho zvládnou používat i ti, kterým vadí polykání tablet či kapslí. Velkou výhodou je jeho příjemná chuť bez umělých sladidel. Právě ta totiž způsobí, že se na jeho užívání budete i těšit. Zajistit si dostatečný přísun vitamínu D3 tak pro vás bude ještě jednodušší než doposud.

Vitamín D3 Sprej - GymBeam

Vitamín D3 Sprej a jeho výhody

  • vitamín D3 ve formě praktického spreje
  • je dobře využitelný
  • má vliv na udržení zdravých zubů, kostí a svalů
  • podporuje správné fungování imunity
  • má vliv na vstřebávání vápníku
  • skvěle chutná
  • snadno se dávkuje a užívá
  • alternativa k tabletám či pilulkám
  • jedno balení obsahuje až 428 dávek, a tak vydrží déle než rok

Složení

MCT olej (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), vitamín D3 (cholekalciferol), aroma.

Dávkování

Před použitím dobře protřepejte. Jednou stiskněte dávkovač na jazyk. Užívejte jednou denně. Počet dávek v jednom balení je 428.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 zmáčknutí (0,070 ml) *RI
Vitamín D3 25 μg 500 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.