GymBeam Vitamín E (tokoferol) 60 kaps.Cena: od 124 Kč / 4,66 EUR

bez príchute
124 Kč
4,66 EUR

Popis

Vitamín E (tokoferol) je doplněk, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Příčina jeho vzniku spočívá v nerovnováze mezi volnými radikály a antioxidanty v našem organismu, které jsou jeho běžnou součástí. Vitamín E může následky tohoto nepoměru snížit. Navíc se jednoduše užívá a ocení ho každý, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu.

Vitamín E (tokoferol) - doplněk, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

Vitamín E (tokoferol) je antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Příčina vzniku tohoto stavu spočívá v nerovnováze mezi volnými radikály a antioxidační kapacitou našeho organismu. Vitamín E může pomoci následky tohoto nepoměru zmírnit. Mezi jeho zdroje patří zejména rostlinné oleje, ořechy, semínka a některé druhy ovoce a zeleniny. Je tak vhodný pro lidi, kteří chtějí maximálně podpořit své zdraví a vitalitu.

Vitamín E (tokoferol) a jeho výhody

  • patří mezi antioxidanty
  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem
  • může pomoci zmírnit následky nepoměru mezi volnými radikály a antioxidanty
  • ocení ho každý, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu

Složení

Vitamín E (DL- alfa tokoferylacetát), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát) 180 mg (400 IU) 1500 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.