GymBeam Zelený čaj 120 kaps.Cena: od 181 Kč / 6,84 EUR

bez príchute
181 Kč
6,84 EUR

Popis

Zelený čaj je účinný extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis) ve formě praktických kapslí. Tato rostlina je všeobecně známá svým blahodárným působením na lidský organismus. Navíc obsahuje řadu prospěšných látek, mezi které patří například polyfenoly či katechiny. Stejně tak v zeleném čaji najdeme také populární stimulant kofein.

Zelený čaj obsahuje kofein a řadu prospěšných látek s blahodárnými účinky na organismus a celkovou vitalitu

Zelený čaj ve formě kapslí obsahuje funkční extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis), který se s oblibou používá jako spalovač tuku. Ve složení najdete například kofein, který patří mezi nejpopulárnější stimulanty. Pomáhá totiž s nabuzením organismu před psychicky i fyzicky náročným výkonem. Díky tomu můžete mít pocitově více energie, a budete tak schopni ze sebe dostat na tréninku to nejlepší. Tím efektivně maximalizujete množství spálených kalorií. Kofein je sám o sobě schopen tzv. zrychlit metabolismus, díky čemuž může pomoci spálit o pár kalorií více, aniž byste se museli významně snažit. I proto je oblíbenou součástí komplexních předtréninkovek nebo spalovačů tuku.

Je ale známý také svým obsahem blahodárných látek s harmonizačními účinky. Jmenovat můžeme například polyfenoly, mezi které se řadí i katechiny. Tyto rostlinné sloučeniny patří mezi přírodní antioxidanty. Nejznámějším katechinem je pak populární EGCG (epigalokatechin galát), který se rovněž řadí mezi oblíbené spalovače tuku.

Extrakt ze zeleného čaje je tak ideálním pomocníkem pro každého, kdo nemá chuť nebo čas popíjet čaj, ale přesto by rád těžil z benefitů této výjimečné rostliny.

Zelený čaj - GymBeam

Zelený čaj a jeho výhody

  • jde o extrakt z rostliny jménem zelený čaj (Camellia sinensis)
  • obsahuje řadu prospěšných látek s blahodárnými účinky
  • patří mezi oblíbené spalovače tuku
  • má formu praktických kapslí
  • je vhodný při hubnutí

Složení

Extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis) (95% polyfenoly, 70% katechiny, 40% epigalokatechin galát - EGCG, 2% kofein), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Výživové údaje 1 dávka (1 kapsle)
Extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis) 500 mg
- Polyfenoly 475 mg
- Katechiny 350 mg
- EGCG 200 mg
- Kofein 10 mg

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Obsahuje kofein (10 mg v denní dávce). Není určeno pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nemělo by se užívat, pokud ve stejný den konzumujete jiné produkty obsahující zelený čaj. Nemělo by se konzumovat na lačný žaludek. Nekonzumujte za den 800 mg EGCG a více. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém místě mimo sluneční záření při pokojové teplotě.

Mohlo by Vás také zajímat