Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.
4. července bude naše prodejna na Koterovské uzavřena, děkujeme za pochopení.

GymBeam Zelený čaj 120 kaps.Cena: 169 Kč / 6,38 EUR


-
+

Popis

Zelený čaj je extrakt zeleného čaje v kapslové formě, přičemž v jedné tabletě najdete až 500 mg extraktu. Zelený čaj je všeobecně známý pro svůj pozitivní vliv na lidský organismus díky obsahu vitamínů, minerálů a bioaktivních látek.

Zelený čaj - vysoce koncentrovaný extrakt ze zeleného čaje

Zelený čaj je vysoce koncentrovaný extrakt ze zeleného čaje ve formě kapslí. Zelený čaj z lístků rostliny nazývané Camellia Sinensis si získal oblibu díky svým blahodárným účinkům na zdraví. Je bohatý na vitamíny a minerální látky, avšak neobyčejným ho dělají zejména přírodní bioaktivní látky fenoly a polyfenoly. Mezi tyto látky se řadí katechiny, taniny, flavonoidy a teaflaviny. Tento extrakt obsahuje 475 mg polyfenolů a 250 mg katechinů v jedné dávce. Najdete v ní celkem 500 mg extraktu ze zeleného čaje a 25 mg kofeinu.

Zelený čaj a jeho výhody

  • populární stimulant a spalovač tuků
  • 500 mg extraktu ze zeleného čaje
  • má formu praktických kapslí
  • obsahuje bioaktivní látky - fenoly a polyfenoly
  • 25 mg kofeinu v jedné kapsli

Složení

Extrakt ze zeleného čaje 95% (Camellia sinensis), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 kapsle)
Extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis) 500 mg
Polyfenoly 475 mg
Katechiny 350 mg
EGCG 200 mg
Kofein 25 mg

Upozornění

Produkt obsahuje kofein. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Mohlo by Vás také zajímat