GymBeam ZMB6 120 kaps.Cena: od 159 Kč / 6,00 EUR

bez príchute
159 Kč
6,00 EUR

Popis

ZMB6 obsahuje funkční komplex zinku, hořčíku a vitamínu B6, který je oblíbený mezi silovými sportovci a dalšími aktivními lidmi. Zinek totiž přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Hořčík se zase podílí na správné funkci svalů a normální syntéze bílkovin. Vitamín B6 pak přispívá ke správnému metabolismu bílkovin a glykogenu.

ZMB6 - komplex zinku, hořčíku a vitaminu B6, který ocení sportovci a aktivní lidé, kteří chtějí pečovat o kvalitu svého sportovního výkonu a celkového zdraví.

ZMB6 je doplněk se složením na bázi populárního komplexu ZMA®, který v sobě kombinuje zinek, hořčík a vitamín B6. Je vhodný pro péči o sportovní výkony i zdraví mužů a žen. Zinek hraje v tomto komplexu důležitou roli, protože přispívá k normální plodnosti a reprodukci a také k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Tento hormon má vliv mimo jiné i na velikost a sílu svalů. Zinek také přispívá k normálním kognitivním funkcím, jako je například paměť a pozornost. Stejně tak napomáhá k ochraně buněk před oxidačním stresem a udržení zdravé pokožky, vlasů i nehtů, což potěší každého, kdo se stará o svůj vzhled.

Za vlastnostmi tohoto produktu však stojí také hořčík. Ten v první řadě přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, díky čemuž si jej oblíbili nejen sportovci. Ocení také, že se podílí na funkci svalů, kostí nebo syntéze bílkovin, stejně jako schopnost hořčíku podílet se na uvolňování a spotřebě energie. Kromě toho pomáhá udržovat správnou funkci psychiky a nervového systému.

Je tedy vhodný pro péči o fyzické i duševní zdraví. Samozřejmě by se přípravek ZMB6 neobešel bez vitaminu B6, který je vhodný i pro péči o celkovou vitalitu organismu. Jak jistě víte, nervová soustava řídí činnost všech orgánů v těle. Vitamin B6 také pomáhá regulovat hormonální činnost, která se podílí na fungování celého těla. Navíc podporuje normální metabolismus bílkovin a glykogenu, který je zásobním zdrojem energie při fyzickém výkonu. Skvěle tak doplňuje účinky zinku a hořčíku.


ZMB6 je tak ideální pro všechny bodybuildery, kulturisty a další silové či vytrvalostní sportovce i aktivní lidi, kteří chtějí podpořit sportovní výkonnost. Stejně tak se hodí pro podporu fyzického i duševního zdraví. Díky formě praktických kapslí se snadno užívá.

ZMB6 a jeho výhody

 • doplněk vyvinutý na bázi populární směsi ZMA®
 • komplex tří mikroživin v podobě zinku, hořčíku a vitamínu B6
 • určené k péči o fyzickou i duševní výkonnost
 • přispívá ke správnému fungování imunitního systému
 • přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • má vliv na normální plodnost a reprodukční funkce
 • přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem
 • pomáhá regulovat hormonální aktivitu
 • přispívá k péči o normální kognitivní funkce, jako je paměť a myšlení
 • přispívá ke správné funkci psychiky a nervové soustavy
 • podílí se na udržení zdravé pokožky, vlasů, nehtů
 • přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu
 • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
 • vhodné pro péči o zdraví mužů i žen
 • má formu praktických kapslí

Složení

Oxid hořečnatý, magnézium citrát, oxid zinečnatý, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle *RI
Hořčík 376 mg 100,3 %
Zinek 20 mg 200 %
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 7 mg 500 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.