HealthyCo Proteinella 200 gCena: 89 Kč / 3,18 EUR

bílá čokoláda
lískový ořech kakao
slaný karamel

Popis

Proteinella je proteinový lískooříškový krém s prospěšnými živinami - syrovátkový protein, vláknina a vitamíny. Neobsahuje žádné přidané cukry ani palmový olej. Překvapí vás perfektní chutí a jemnou texturou.

Proteinella - proteinový lískooříškový čokokrém bez přidaného cukru a palmového oleje, který je navíc obohacen o protein

Proteinella je proteinový lískooříškový krém s prospěšnými živinami - syrovátkový protein, vláknina a vitamíny. Obsahuje pouze 6,6 gramů cukru na 100 gramů, nemá žádné přidané cukry. Jako sladidlo je použit maltitol, který představuje alkoholický cukr - jeho kalorická hodnota je přibližně o 70% nižší než kalorická hodnota normálního cukru. Má také asi o 50% nižší glykemický index než sacharóza (běžný cukr). To znamená, že nezvyšuje hladinu cukru v krvi jako běžný cukr, a proto je Proteinella vhodná i pro diabetiky.

Dále obsahuje také vlákninu, která zpomaluje vstřebávání cukrů, a tím ještě více zpomaluje zvyšování cukru v krvi. A co tuky? Ty jsou zastoupeny v poměrném množství, a to především z lískových oříšků a kakaa, které obsahují kromě zdraví prospěšných tuků také přirozený obsah antioxidantů a vitamínů. Proteinella je vyrobena ze slunečnicového a kokosového oleje, neobsahuje palmový olej. Její výraznou silnou stránkou je její perfektní chuť a jemná textura.

Proteinella a její výhody

  • zdravá alternativa lískooříškového krému
  • obsahuje 13,2 g proteinu na 100 g
  • neobsahuje palmový olej ani přidané cukry
  • má perfektní chuť a jemnou texturu

Složení

Příchuť lískový ořech kakao: sladidlo (maltitol), syrovátkový proteinový koncentrát (mléko) (12 %), lískové ořechy (10 %), slazený syrovátkový prášek (mléko), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (6,5 %), kakaové máslo, slunečnicový olej, kokosový olej, emulgátor (slunečnicový lecitin), vanilkový extrakt.

Příchuť bílá čokoláda: sladidlo (maltitol), slunečnicový olej, sušené odstředěné mléko (13 %), syrovátkový proteinový koncentrát (mléko) (12 %), kakaové máslo, kokosový olej, emulgátor (slunečnicový lecitin), vanilkový extrakt.

Příchuť slaný karamel: sladidlo (maltitol), slunečnicový olej, koncentrát syrovátkové bílkoviny (mléko) 12 %, sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (2 %), kokosový olej, zahuštěné máslo (mléko), emulgátor (slunečnicový lecitin), mořská sůl, přírodní aroma, barvivo (extrakt z papriky).

Dávkování

Konzumujte kdykoliv během dne jako součást pestré a vyvážené stravy.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (lískový ořech kakao)100 g
Energetická hodnota 2057 kJ / 496 kcal
Tuky 35,2 g
z toho nasycené 7,7 g
Sacharidy 44,9 g
z toho cukry 6,6 g
Vláknina 2,5 g
Bílkoviny 13,2 g
Sůl 0,18 g
Nutriční hodnoty (bílá čokoláda)100 g
Energetická hodnota 2174 kJ / 525 kcal
Tuky 39,2 g
z toho nasycené 9,7 g
Sacharidy 43,8 g
z toho cukry 7,3 g
Vláknina <0,1 g
Bílkoviny 13,4 g
Sůl 0,22 g
Nutriční hodnoty (slaný karamel)100 g
Energetická hodnota 2197 kJ / 531 kcal
Tuky 40 g
z toho nasycené 9,5 g
Sacharidy 41 g
z toho cukry 6,6 g
Vláknina 0,7 g
Bílkoviny 13,7 g
Sůl 0,48 g

Upozornění

Nadměrná dávka nebo zvýšená koncentrace může způsobit nafukování nebo projímavé účinky. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí a slunečního záření, v suchu a chladu. Skladování v chladu a temnu prodlužuje jeho trvanlivost.

Alergeny: Obsahuje mléko a lískové ořechy. Může obsahovat mandle.