AKCE - doprava přes Balíkovnu České pošty jen 39,-


Hitec nutrition Health Line IQ 60 kapslíCena: 692 Kč / 24,71 EUR


Popis

Health Line IQ 60 kapslí

IQ je výživový doplněk, který přirozeně zvyšuje koncentraci a výkon mozku, zlepšuje myšlení a kreativitu. IQ zvyšuje odolnost proti stresu a zlepšuje spánek. IQ je ideální pro lidi se zvýšeným intelektuálním úsilím, pro studenty nebo sportovce.

Látky obsažené v tomto produktu jsou všechny velmi účinné pro podporu mozkové činnosti, regeneraci a stimulaci.

IQ je speciálně složená novinka pro lidi, kteří těžce pracují, studují a nebo se potřebují připravit na důležité výkony. Jak všichni ví, neurosvalová koordinace je základem i pro každý sport a v tomto je IQ jedinečný, protože dává organismu maximální podporu.
Složení:
L-tyrosin, taurin, kapsle (hovězí želatina, barvivo: oxid titaničitý), kofein, ženšenový extrakt (kořen), extrakt z ashwagandy (rostlina), rhodiola rosea (kořen), cholin bitartrát, separační činidlo (hořečnaté soli mastných kyselin). Může obsahovat stopové množství: mléko, sója, vejce, lepek.
Aminokyseliny v 1 kapsli:
L-Tyrosin166.67 mg
Taurin166.67 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Ashwagandha100 mg
Cholin16.67 mg
Kofein100 mg
Rhodiola rosea100 mg
Ženšen - Panax Ginseng extrakt100 mg
Dávkování:
3 kapsle denně zapijte nápojem. Uvedený denní příjem by neměl být překročen. Doplňky výživy nenahrazují vyváženou, pestrou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu a chladu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Mohlo by Vás také zajímat