Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

Holland power Vitamin D3 90 tabletCena: 179 Kč / 6,75 EUR


-
+

Popis

Vitamin D3 90 tablet

Vitamín D3 s opravdu vysokým obsahem 2000 IU. Je určen těm, kdo potřebují doplnit denní dávku vitamínu D.

Vitamíny a minerální látky jsou obecně organické sloučeniny, které podporují správnou funkci lidského organismu, mají vliv na reprodukci a imunitní systém. Společně s bílkovinami, sacharidy a tuky tvoří základ našeho jídelníčku.

Konkrétně vitamín D3 s obsahem 2000 IU je extra silná dávka k podpoře imunitního systému, stavu zubů a kostí.

Jeho příjem bychom si měli hlídat zejména v zimních a sychravých dnech, kdy máme nedostatek slunečního svitu, ze kterého vitamín D3 čerpáme především.

Jeho příjem by neměli opomíjet ani senioři, dospívající mládež, těhotné a kojící ženy, osoby s nadváhou nebo obyvatelé žijící na území se zvýšeným smogem a inverzí.
Složení:
Vitamín D3 2000 IU 50mcg v jedné tabletě, plnidlo (celulózový gel), povlak (stabilizátor: polyvinyl alkohol-polyethyl glycerol-ko-polymer, polyvinyl alkohol), protispékavá látka (talk, mono - a diglyceridy mastných kyselin), hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Alergeny: Vyrobeno v závodě, který vyrábí mléko, vejce, lepek, sóju, korýše, síru a potraviny obsahující ořechy.
Vitamíny a minerály v 1 tabletě:
Vitamín D32000 IU
Dávkování:
1 kapsli denně zapijte vodou či jinou tekutinou. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék.