Leader Bare Bar 40gCena: od 35 Kč / 1,30 EUR

banán
35 Kč
1,30 EUR
berry mix
35 Kč
1,30 EUR
borůvka
35 Kč
1,30 EUR
datle kešu
35 Kč
1,30 EUR
jablko skořice
35 Kč
1,30 EUR
red berries
35 Kč
1,30 EUR

Popis

BARE BAR
 
- Tyčinka s jahodami, brusinkami, goji, kešu a datlemi
- 100% přírodní tyčinka bez syntetických aditiv
- Zdroj energie a vlákniny
- 19 g sacharidů a 2,3 g vlákniny v tyčince
- Bez umělých sladidel, konzervantů a barviv
 
BareBar je čistě přírodní tyčinka a skvělý zdroj energie a vlákniny pro sport i na cesty. Je složená výhradně z přírodních složek, neobsahuje žádná umělá sladidla, barviva ani konzervanty. A přitom skvěle chutná!
 
 
Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná doktorka farmacie Magali Laasonen.
 
 
Balení: 40 g
 
Upozornění: Skladujte v suchu a chladu. Může obsahovat stopy arašídů, suchých skořápkových plodů, mléka a sóji. Může obsahovat kousky datlových pecek. Vhodné pro vegany.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 ve 40 g
 Energetická hodnota
 1662 kJ / 398 kcal
 665 kJ / 152 kcal
 Tuky
 18 g
 7,2 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 4,3 g
 1,7 g
 Sacharidy
 48 g
 19 g
     z toho cukry
 40 g
 16 g
 Vláknina
 5,8 g
 2,3 g
 Bílkoviny
 8 g
 3,2 g
 Sůl
 0 g
 0 g
 
 
Složení: datle 52 %, kešu, mandle, jahody, plody goji, kakaové máslo, brusinky, nektar z agáve, vanilka, meduňkový extrakt. Obsah červených plodů 10 %
 

 
Datlová tyčinka s příchutí červených plodů.