Leader Promour Crispy 45g chocoCena: od 45 Kč / 1,69 EUR

mint
45 Kč
1,69 EUR
Promour Crispy 45g pecan caramel
45 Kč
1,69 EUR
truffle orange
45 Kč
1,69 EUR

Popis

PROMOUR CRISPY
 
- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- Lahodná proteinová tyčinka s křupinkami
- Příchuť pekanový ořech a karamel
- Mléčný protein a hydrolyzovaný mléčný protein
- 12 g bílkovin a 8,6 g vlákniny v tyčince
- Kolagen, bambucké máslo a kakao
- Bez lepku, s nízkým obsahem laktózy
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace 
 
Prémiová proteinová tyčinka s dvěma typy proteinu - mléčným a hydrolyzovaným mléčným proteinem, kolagenem, bambuckým máslem a sójovými křupinkami. Žádné kompromisy v chuti, vzhledu ani výživových hodnotách. Tyčinka má certifikaci UTZ spadající pod organizaci Rainforest Alliance, která garantuje, že obsažené kakao pochází z udržitelného pěstitelství.
 
 
Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 
 
Balení: 45 g
 
Upozornění: Skladujte v suchu a chladu. Obsahuje 10 g polyolů/ 100 g: nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Může obsahovat stopy arašídů, suchých skořápkových plodů a sóji.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 ve 45 g
 Energetická hodnota
 1466 kJ / 352 kcal
 660 kJ / 158 kcal
 Tuky
 16 g
 7 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 8,8 g
 4,0 g
 Sacharidy
 20 g
 9 g
     z toho cukry
 4,5 g
 2,0 g
     z toho polyoly
 10 g
 4,3 g
 Vláknina
 19 g
 8,6 g
 Bílkoviny
 27 g
 12 g
 Sůl
 0,18 g
 0,08 g
 
 
Složení: mléčná bílkovina 29 % (původ EU), rozpustná vláknina (polydextróza), isomalto-oligosacharidový sirup (zdroj glukózy), sladidlo maltitol, ztužený rostlinný tuk (palmojádrový), zvlhčovadlo glycerol, drcené pekanové ořechy 4% (původ mimo EU), emulgátory  (slunečnicový lecitin, sorbitan tristearát), hydrolyzovaný kolagen,  nízkotučné kakao*, sušené odstředěné mléko, řepkový olej, kakaové boby*, krémový prášek (sušená smetana, sušená syrovátka, sušené odstředěné mléko), kakaové máslo*, aroma, přírodní vanilkové aroma, sůl, barvivo amoniakový karamel. *certifikováno organizací Rainforest Alliance.
 

 
Proteinová tyčinka se sladidly, příchuť pekanové ořechy & karamel.