AKCE - doprava přes Balíkovnu České pošty jen 39,-


MADMAX Bandáž na kotník 3D Compressive Ankle Support With StrapCena: 234 Kč / 8,36 EUR

S
234 Kč
8,36 EUR
SKLADEM
-
+

Popis

Bandáž na kotník 3D Compressive Ankle Support With Strap je unikátní kotníková bandáž s 3D designem vyrobená z kompresního materiálu. Bandáž slouží na ochranu proti zraněním při tréninku, ale je vhodná také jako součást rehabilitačního procesu, kde pomáhá urychlit zotavení a brání vzniku otoků.

Bandáž na kotník 3D Compressive Ankle Support With Strap - jedinečná kotníková bandáž s 3D designem z kompresního materiálu pro zpevnění a ochranu kotníku

Bandáž na kotník 3D Compressive Ankle Support With Strap je unikátní bandáž na kotník z kompresního materiálu s 3D designem, který se jednoduše přizpůsobí vaší noze. Na bandáži se nachází nastavitelný tejpovací popruh pro ještě lepší fixaci kotníku. O maximální komfort se během cvičení stará prodyšný materiál, který efektivně absorbuje pot a vlhkost. Hlavní úlohou bandáže je ochránit kotník před zraněním při tréninku, ale svoje využití najde i při rehabilitačních procesech, kde brání vzniku otoků a pomáhá urychlit dobu rekonvalescence. V balení se nachází 1 kus.

Jak si vybrat správnou velikost bandáže?

VelikostSML
Obvod kotníku okolo kloubu 19-24 cm 22-27 cm 25-30 cm

Mohlo by Vás také zajímat