Maxi Elit Herbull performance herborepairicum GI-4 180 kapslíCena: 999 Kč / 37,70 EUR


-
+

Popis

Herbull power extreme herboreparicum GI-4 180 kapslí

Silná, 100% přírodní a netoxická formule k podpoře nárůstu síly a zvýšení hladiny testosteronu.

Herbull:
- zvyšuje sílu o 40% větší sílu (378%, více v studii Dubell blind)
- efektivně se podílí na budování svalové síly a nárůstu svalové hmoty (474%, více ve studii Double blind)
- příznivě působí na svalovou definici
- podporuje regeneraci
- podílí se na redukci tuku (o 538%, více v studii Dubell blind)

Testosteron je mužský pohlavní hormon, o kterém je známo, že hraje ústřední roli v budování svalů těla a podporuje trénink.
Testosteron stimuluje tvorbu svalových bílkovin a zároveň zabraňuje degradaci (katabolismus).
Tyto dva procesy určují, zda budeme budovat svalovou hmotu, nebo ne. Jak hladina testosteronu roste, zlepšuje se kapacita regenerace. To má díky tomu vliv i na růst svalové hmoty, díky čemž dochází i k nárůstu hladiny testosteronu.
Pokud je DHT (dihydrotestosteron) příliš vysoký, ovlivňuje růst prostaty a vlasů negativně.
Zvýšený estrogen u muže pak může negativně ovlivňovat redukci nadbytečného tuku, což ve většině případů není žádoucí.

Produkt je navíc doplněn o zinek a vitamín B6 k podpoře normální syntézy bílkovin, hladiny testosteronu v krvi, potlačuje únavu, přispívá k normální syntéze DNA, podporuje zdraví nehtů, kůže a vlasů a celou další řadu benefitů pro lidské zdraví.

Příkladem užívání produktu Herbull může být například Janik Velgos, kterého podporujeme, dosáhl za 13 měsíců užívání několika světových rekordů v tlaku na lavici.
Složení:
2 kapsle obsahují: Herborepairicum® 700 mg (bazalka pravá 262 mg, lípa malolistá 262 mg, list rozmarýnu 88mg, zázvor lékařsky 88 mg), askorbát zinku 4 mg, vitamín B6 4 mg, VCAPS: maltodextrin (E464) 188,12 mg, oxid titaničitý (E171) 3,68 mg, žlutý oxid železa (E172) 0,18 mg.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B6 - pyridoxin2 mg
Zinek2 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Herborepairicum®350 mg
Dávkování:
V tréninkové dny: 2 kapsle ráno a 4 kapsle jednu hodinu pred tréninkem. V netréninkové dny: 3 krát 2 kapsle hodinu před jídlem. Důležité je užívat alespoň dvě hodiny od posledního jídla a zapít dobře vodou. Vždy užívat na prázdný žaludek a nejíst následující hodinu, dávky rovnoměrně rozložte v průběhu dne. Doporučené užití je po dávce Herbull první hodinu pít pouze vodu, výrazně to zlepší jeho účinek. Neužívejte ani proteinový, sacharidový nebo jiný nápoj. Takový nápoj je vhodné užít až po hodině zapití Herbullu - ideální volbou je rozmixovaný protein s banánem. Nepřekračujte doporučenou dávku, nepřináší to žádné zlepšení účinku při použití více jako 6 kapslí na den. Optimální výsledky jsou dosažitelné při dávce 6 kapslí denně.