Maxxwin VÝHODNÝ BALÍČEK STÁLE MLADÁCena: 750 Kč / 28,30 EUR


-
+

Popis

OBSAH BALÍČKU
 
  • METHIONIN + KYSELINA HYALURONOVÁ 90 kapslí
  • COENZYME Q10 60 kapslí
  • KOLAGENNÍ PEPTIDY 250 g pomeranč

 

METHIONIN + KYSELINA HYALURONOVÁ, to je krása a vitalita vaší pleti a vlasů! S obsahem methioninu, kyseliny hyaluronové, vitamínů a minerálních látek. Tato unikátní kombinace je díky celulózové kapsli vhodná i pro vegany a je tak určena bez rozdílu každému, kdo chce kromě své vnitřní krásy podpořit i tu vnější.

COENZYME Q10 pomáhá využívat přijatou energii z potravy buňkami našeho těla. S postupem věku se vlastní tvorba Coenzymu Q10 snižuje a je tak vhodné jej začít přibližně kolem čtyřicátého roku věku doplňovat. Jako antioxidant a látka podobná vitamínům je pro tělo zcela nepostradatelný, je rozpustný v tucích a tedy forma softgelové kapsle s použitím sójového oleje se považuje za nejvhodnější.

KOLAGENNÍ PEPTID obsahuje charakteristickou směs peptidů kolagenu, která má příznivý fyziologický účinek na udržení zdraví kloubů u fyzicky aktivních lidí. Podporuje přirozenou regeneraci kloubních chrupavek a přispívá tak k lepšímu fungování kloubů. Poskytuje tedy sílu, elasticitu a podporu kožním pojivovým tkáním, vazům, šlachám, kostem a dalším částem těla. Pro lepší využitelnost kolagenu je tento produkt obohacen o vitamin C, který přispívá ke tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže. To vše se svěží příchutí pomeranče.