Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.
4. července bude naše prodejna na Koterovské uzavřena, děkujeme za pochopení.

MornFlake Křupavá Granola Hawaiian - Mornflake 500 gCena: 79 Kč / 2,72 EUR


-
+

Popis

Křupavá Granola Hawaiian je vyrobena z ovesných vloček a obohacena o směs sušeného ovoce, ořechů a semen. O její nezaměnitelně sladkou chuť se postará přírodní sladidlo med. Pyšnit se může vysokým obsahem vlákniny, bílkovin, sacharidů, zdravých tuků, ale i optimálním poměrem beta-glukanů. S mimořádně křupavou směsí si proto snadno vykouzlíte nutričně bohatou snídani či svačinu.

Křupavá Granola Hawaiian z ovesných vloček a směsi ořechů, semen a sušeného ovoce je ideální jako fitness snídaně nebo snack

Křupavá Granola Hawaiian je mimořádně lahodná granola z ovesných vloček, se kterou si snadno vykouzlíte nutričně bohatou snídani či svačinu. Obohacená je totiž io směs sušeného ovoce, jako jsou pečené rozinky, banány či exotické ovoce v podobě ananasu a papáji. Obsahuje také kokosový olej, slunečnicová semínka a nasekané lískové ořechy. O její mimořádně sladkou chuť se postará přírodní sladidlo v podobě medu. Pyšnit se navíc může vysokým obsahem vlákniny, bílkovin, sacharidů, zdravých tuků, ale i optimálním poměrem beta-glukanů z ovsa. Ty přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a ke snížení nárůstu glukózy v krvi po jídle bohatém na oves. Křupavá Granola Original poskytuje na jednu dávku (45 g) nejméně 1 g beta-glukanů z ovsa, což je až 33 % z doporučené denní dávky (3 g).

Křupavá Granola Hawaiian a její výhody

  • je vyrobena z ovesných vloček
  • je obohacena o směs sušeného ovoce, ořechů a semen
  • je slazená medem
  • pyšní se bohatým podílem vlákniny, bílkovin, sacharidů a zdravých tuků
  • obsahuje optimální poměr beta-glukanů

Složení

Mornflake ovesné vločky (60 %), smíšené sušené ovoce, ořechy a semena (18 %), pečené rozinky (8 %), slazené sušené banány (4 %) (banán, kokosový olej, cukr, přírodní aroma), slazený sušený ananas (2 %) (cukr, ananas, kyselina citrónová, konzervační látky: oxid siřičitý), slazená sušená papája (2 %) (papája, cukr, konzervační látky: oxid siřičitý), kokosový olej (2 %), slunečnicová semínka, nasekané lískové ořechy , cukr, palmový olej, med (1,5 %).

Dávkování

Užívejte jednu dávku (45 g) denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty100 g
Kalorie 391 kcal
Tuky 11,1 g
Sacharidy 61,6 g
Vláknina 6,5 g
Bílkoviny 7,8 g
Sůl 0,02 g

Upozornění

Není vhodný pro alergiky na mléko, pšenici, ječmen, špaldu nebo žito v důsledku metod používaných při výrobě tohoto produktu. Může obsahovat i jiné ořechy. Pozor: Malé děti se mohou dusit ořechy. Informace o alergenech včetně obilnin obsahujících lepek najdete ve složení tučným písmem.

Mohlo by Vás také zajímat