Natura Nuova Baby fruit BIO 100g dětská přesnídávkaCena: 30 Kč / 1,07 EUR

jablko-broskev

Popis

Baby fruit BIO 100g dětská přesnídávka

100% čerstvé, organické ovoce. Bezlepkový. Bez přidaných cukrů, konzervantů a dochucovadel

Sladké, přirozené a praktické řešení, jak zahrnout ovoce do odstavu vašeho dítěte: Naše řada bio produktů dětské výživy je připravována pouze z vybraného, ​​bio čerstvého ovoce, které je umyté, zbavené jádřinců a oloupané. Ovocná dužina je extrahována pomocí našeho unikátního procesu extrakce za studena, který zachovává všechny její nutriční vlastnosti.

Bezlepkový. Bez přidaných cukrů, konzervantů a dochucovadel. Díky tomu je každý produkt naší řady BabyFruit lehce stravitelný a biologicky dostupný, což napomáhá hydrataci a vývoji miminka. Naše produkty BabyFruit doporučujeme zařadit do jídelníčku miminka od 6. měsíce.

Všechny naše výrobky pro dětskou výživu jsou připravovány z organického ovoce bez GMO, pěstované bez použití jakýchkoli pesticidů nebo herbicidů. Tak garantujeme, že naše produkty splňují nejvyšší standardy kvality, zdraví a bezpečnosti a že jejich výroba byla udržitelná.

Naše doypacky se dodávají s vrškem proti udušení a jsou navrženy tak, aby je bylo možné konzumovat kdekoli. Praktické řešení pro chutnou a zdravou svačinu na cesty.

Obsah:
100 g
Složení:
Jablko* 90 %, broskev* 10 %
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota241 kJ
Sacharidy - uhlohydráty12.5 g
Sůl0.01 g
Tuky0.2 g
Vláknina1.7 g
Z toho cukry12.4 g
Bílkoviny - proteiny0.5 g
Energetická hodnota57 kCal
z toho nenasycené mastné kyseliny0.01 g
Dávkování: