NaturesFinest-Nutrisslim Golden Curcuma BIO 125gCena: 137 Kč / 5,17 EUR


-
+

Popis

Golden Curcuma BIO 125g

GOLDEN CURCUMA

Golden Curcuma je nápoj z kurkumy a rýžové prášku ochucený skořicí, zázvorem a kokosovým cukrem. Jde o vynikající alternativu kávy, která pomáhá aktivovat organismus a obsahuje složky, jejichž vlastnosti souvisí s imunitním systémem, energetickou hladinou a bojem proti zánětu a oxidačnímu stresu.

Kurkuma je rostlinka, z níž vzniká prášek s typickou žluto-oranžovou barvou. Má potvrzených několik set prospěšných účinků, mezi ty nejdůležitější patří vlastnosti související s bojem proti zánětu, oxidačnímu stresu, imunitním systémem a zažívacím traktem. Velmi podobné vlastnosti má také skořice a zázvor, které účinky kurkumy doplňují. Golden Curcuma udělá radost každému, kdo hledá povzbuzující nápoj, alternativu kávy a nebo zkrátka jen lahodné potěšení s prospěšnými účinky.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Bezkofeinovou alternativu kávy
- Chutný povzbuzující nápoj s prospěšnými účinky
- Zánět a oxidační stres
- Imunitu
Složení:
bio rýžový prášek, bio kurkuma, bio kokosový cukr, bio skořice, bio zázvor.

Bylinné latte v bio kvalitě.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1711 kJ
Sacharidy - uhlohydráty81.3 g
Sůl0.2 g
Tuky4.5 g
Z toho cukry22.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny2.8 g
Bílkoviny - proteiny2.4 g
Energetická hodnota409 kCal
Dávkování:
rozmíchejte 10 g (cca 2 čajové lžičky) v 200 ml horké vody nebo rostlinného mléka. Balení obsahuje 12 dávek. Upozornění: Může obsahovat stopy lepku, suchých skořápkových plodů a sezamu. Skladujte na chladném a suchém místě.