Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.
4. července bude naše prodejna na Koterovské uzavřena, děkujeme za pochopení.

NOCCO BCAA + 330 mlCena: 49 Kč / 1,69 EUR

caribbean
citrus bezinka

Popis

BCAA + 330 ml - NOCCO je funkční perlivý bezkofeinový RTD nápoj, který obsahuje 5 g BCAA. Ve složení však najdete také vitamíny B3, B6 a B12, které pomáhají snižovat únavu a vyčerpání. Jedna plechovka nápoje má pouze 20 kcal a díky praktickému balení si ji můžete vzít všude s sebou.

BCAA + 330 ml - NOCCO - funkční bezkofeinový RTD nápoj s obsahem 5 g BCAA, který díky vitamínům B3, B6 a B12 přispívá ke snížení únavy

BCAA + 330 ml - NOCCO je funkční perlivý RTD nápoj, který v jedné plechovce obsahuje pouhých 20 kcal. Ve složení se nachází 5000 mg BCAA, což jsou esenciální aminokyseliny, které si naše tělo neumí samo vytvořit, a tak mu je musíme pravidelně dodávat. V organismu plní důležitou roli, neboť se podílejí na syntéze bílkovin důležitých pro udržení a růst svalové hmoty.

Nápoj je bezkofeinový, a tak si jej můžete bez obav vypít i po večerním tréninku. Nezbytnou součástí je 6 vitamínů, které se podílejí na optimálním chodu organismu. Například vitamín D má vliv na správné fungování svalů a imunity. Vitamíny B3, B6 a B12 jsou zase důležité pro metabolismus, nervový systém, psychiku, a navíc přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Mezi další obsažené vitamíny pak patří biotin či kyselina listová, která ovlivňuje správnou syntézu aminokyselin.

BCAA + 330 ml - NOCCO je perlivý nápoj připravený k okamžité konzumaci. Díky praktickému balení v podobě snadno otevíratelné plechovky jej můžete mít všude s sebou.

BCAA + 330 ml - NOCCO a jeho výhody

  • je funkční perlivý RTD nápoj připravený k okamžité konzumaci
  • obsahuje 5 g BCAA a 6 vitamínů
  • je bez kofeinu
  • plechovka s nápojem má jen 20 kcal
  • pomáhá snižovat únavu a vyčerpání
  • má vliv na správnou funkci metabolismu a svalů
  • přispívá ke správné funkci psychiky a nervového systému
  • je v praktické plechovce

Složení

Příchuť citrus bezinka: Voda sycená oxidem uhličitým, aminokyseliny BCAA s rozvětveným řetězcem (l-leucin, l-valin, l-isoleucin), vitamíny (kyselina listová, biotin, niacin, B6, B12 a D3 vitaminy), regulátory kyselosti (kyselina citrónová), aroma (citrusy, květ černého bezu), sladidlo (sukralóza), barvivo (beta karoten).

Příchuť caribbean: Voda sycená oxidem uhličitým, aminokyseliny BCAA s rozvětveným řetězcem (l-leucin, l-valin, l-isoleucin), vitamíny (niacin, B6, kyselina listová, biotin, D, B12), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), aromata (ananas, grep), sladidlo (sukralóza), barvivo (betakaroten).

Dávkování

Užijte dle chuti a potřeby, maximálně 2 plechovky denně.


Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty330 ml
Energetická hodnota 84 kJ/20kcal
Tuky 0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0 g
z toho cukry 0 g
Bílkoviny 5 g
Vitamín D 5 µg
Biotin 50 µg
Kyselina listová 200 µg
Vitamín B3 (Niacin) 16 mg
Vitamín B6 1,4 mg
Vitamín B12 2,5 µg
BCAA (l-leucin, l-valin, l-izoleucin) 5000 mg

Upozornění

Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Dodržujte doporučenou denní dávku.

Mohlo by Vás také zajímat