Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.
4. července bude naše prodejna na Koterovské uzavřena, děkujeme za pochopení.

Nutrend Magneslife StrongCena: 26 Kč / 0,90 EUR


-
+

Popis

Magneslife Strong je shot obsahující 375 mg hořčíku v dobře vstřebatelné formě. Ten přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, správné látkové výměně, která je důležitá pro tvorbu energie, a správnému fungování svalů. Ve složení najdete i vitamín B6.

Magneslife Strong - denní dávka hořčíku, která přispívá ke správnému fungování svalů

Magneslife Strong je malý shot, v němž se nachází 375 mg hořčíku v dobře vstřebatelné formě. Ten přispívá ke správné látkové výměně, která je důležitá pro tvorbu energie. Navíc má vliv na snížení únavy a vyčerpání, správnému fungování svalů a normální syntéze bílkovin. To ocení sportující i nesportující část populace, která touží po udržení či růstu svalové hmoty. Tento efekt je kýžený jak v dietě, tak i při nabírání svalů.

Ve složení shotu najdete velkou dávku vitamínu B6, a naopak téměř žádný cukr (méně než 0,3 g), díky tomu ho můžete užívat i při hubnutí.

Magneslife Strong - Nutrend

Magneslife Strong - Nutrend a jeho výhody

  • obsahuje 375 mg hořčíku v dobře vstřebatelné formě
  • obsahuje méně než 0,3 gramů cukru
  • součástí je i vitamín B6
  • přispívá ke správnému fungování svalů
  • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání

Složení

Voda, citronan hořečnatý, regulátor kyselosti, kyselina citronová, konzervanty, kyselina sorbová a benzoan sodný, sladidlo acesulfam K, pyridoxin hydrochlorid, sladidla: sukralóza a steviol-glykosidy.

Dávkování

V případě přípravy na dlouhotrvající fyzický výkon dávkujte 2–3 dny před očekávanou zátěží před spaním. Při dlouhotrvajícím nebo náročném výkonu mějte dávku vždy u sebe a použijte v případě potřeby. Maximálně však 1 shot denně. Podávejte vylitím obsahu lahvičky do úst nebo zředěním jejího obsahu do vody. Po otevření okamžitě spotřebujte. Před použitím protřepejte! Případný mírný sediment je přirozenou vlastností výrobku a není závadný.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty100 ml1 dávka (25 ml)
Hořčík 625 mg = 167 % * 375 mg = 100 % *
Vitamín B6 16,7 mg = 1193 % * 10 mg = 714 % *
Cukry <0,5 g <0,3 g

* Referenční hodnota příjmu.

Upozornění

Výživový doplněk se sladidly. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření, chraňte před mrazem. Nepřekračujte stanovenou denní dávku.