Nutristar Serrapeptáza 60 cpsCena: 378 Kč / 14,26 EUR


-
+

Popis

SERRAPEPTASE 130.000 IU

Proteolytický  enzym, v želatinových tobolkách. Jedna tobolka obsahuje 130.000 IU enzymu Serrapeptázy. 

Serapeptéza "Serratiopeptidáza‟ je přírodní proteolytický enzym štěpící bílkoviny. Produkuje ho přátelská bakterie rodu Serratia. Izolován byl koncem šedesátých let v Japonsku z trávicího traktu motýla bource morušového (Bombyx mori). Jeho využití bylo zkoumáno v řadě klinických studií.

Obsah: 60 tobolek (34,2 g)

Dávkování: Doporučená denní dávka: 2 tobolky denně (jedna tobolka ráno nalačno, druhá minimálně 2 hodiny po jídle), zapít větším množstvím vody, nejlépe 0,5 l. Tobolky užívejte vždy nalačno a zapíjejte dostatečným množstvím vody! Pokud nebudete užívat tobolky vždy nalačno a nebudete je zapíjet dostatečným množstvím vody, mohlo by dojít k rozpadu tobolky v žaludku, což může vyvolat žaludeční nevolnost. Aby byly tobolky dostatečně účinné, musí dojít k jejich rozpadu až v tenkém střevě.

Složení: Inulín, hydrogen uhličitan sodný, enzym serrapeptáza, pomocné kapslovací látky (oxid křemičitý, stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý), enterosolventní tobolka (odolná vůči žaludečním kyselinám).

Upozornění: Nepřekračujte nejvyšší denní dávku. Není určeno pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy či při nesnášenlivosti některé z uvedených složek. Osoby se srdečními, cévními chorobami, s vysokým krevním tlakem nebo užívající léky na ředění krve musí konzultovat užívání se svým lékařem nebo specializovaným odborníkem. Nedoporučuje se užívat před chirurgickým zákrokem. Zvýšené riziko krvácení může nastat, když je tento enzym užíván s česnekem, rybím olejem či kurkumou. Není náhradou pestré stravy. Dbejte na vyváženou, rozmanitou stravu a zdravý životní styl.

Podmínky skladování: Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a při teplotě do 25°C.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: Uvedeny na obalu.

Země původu: Česká republika