Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.
4. července bude naše prodejna na Koterovské uzavřena, děkujeme za pochopení.

Optimum Nutrition Gold Standard Pre-Workout ShotCena: 54 Kč / 1,86 EUR

citrón limetka
mix bobulovitého ovoce

Popis

Gold Standard Pre-Workout Shot je předtréninkovka v praktické formě shotu, kterou můžete mít všude s sebou a hned vypít. Ve složení najdete stimulant kofein, který vás nabudí před výkonem. Nechybí však ani vitamíny B6 a B12, citrulin, beta-alanin či rostlinné extrakty.

Gold Standard Pre-Workout Shot - předtréninkovka s obsahem kofeinu, která nabudí před výkonem

Gold Standard Pre-Workout Shot je účinná předtréninková s obsahem kofeinu, který vás nabudí před silovým či vytrvalostním výkonem. Ve složení však najdete také citrulin. Jedná se o neesenciální aminokyselinu, která podporuje produkci oxidu dusnatého, čímž může v konečném důsledku zajistit větší přísun živin a kyslíku pracujícím svalům. Tento účinek se pak může projevit pozitivně na nárůstu vaší výkonnosti, což může ještě více podpořit i PerforMelon® Boost. Svou funkci plní také obsažený beta-alanin. Ten se podílí na vytváření karnosinu, který ve svalech funguje jako takový “uklízeč”. Dokáže totiž snížit překyselení svalů a hromadění kyseliny mléčné, což může pomoci snížit únavu a prodloužit výkon.

Mimo to však předtréninkovka obsahuje i vitamíny B6 a B12, které jsou důležité pro energetický metabolismus, nervový systém, psychiku, a navíc přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Nechybí však ani extrakt ze šalvěje či kopřivy, která je v současnosti zkoumaná pro svůj možný vliv na správné fungování cévní soustavy a vylučování vody z organismu.

Pokud usilujete o maximální výkon a nabuzení, je takhle předtréninkovka v praktické formě shotu skvělou volbou.

Gold Standard Pre-Workout Shot a jeho výhody

  • účinná předtréninkovka s obsahem kofeinu
  • obsahuje citrulin, beta-alanin, rostlinné extrakty a 2 vitamíny
  • přispívá ke snížení únavy
  • nabudí před výkonem
  • má tekutou formu
  • je ve formě praktického shotu

Složení

Příchuť citrón limetka: voda, l-citrulin, beta-alanin, regulátory kyselosti (kyselina jablečná, kyselina citrónová, citrát trisodný), PerforMelon® Boost (extrakt z melounu (Citrullus lanatus, ovoce), l-citrulin, komplex vitamínů B, chlorid sodný), kofein® (přírodní kofein), extrakt ze šalvěje (Salvia officinalis, list), aromata, konzervační látka (sorban draselný), extrakt z kopřivy (Urtica dioica, kořen), stabilizátor (xanthanová guma), sladidla (sukralosa, glykosidy steviolu), pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin.

Příchuť mix bobulí: voda, l-citrulin, beta-alanin, regulátory kyselosti (kyselina jablečná, kyselina citrónová, citrát trisodný), PerforMelon® Boost (extrakt z melounu (Citrullus lanatus, ovoce), l-citrulin, komplex vitamínů B, chlorid sodný), kofein® (přírodní kofein), extrakt ze šalvěje (Salvia officinalis, list), aromata, konzervační látka (sorban draselný), extrakt z kopřivy (Urtica dioica, kořen), stabilizátor (xanthanová guma), sladidla (sukralosa, glykosidy steviolu), pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin.

Dávkování

Užijte jeden shot (60 ml) 30 minut před tréninkem. Před použitím nezapomeňte protřepat.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 shot
Vitamín B6 1,4 mg
Vitamín B12 2,5 µg
Citrulin 2,0 g
Beta-alanin 1,5 g
PerforMelon® Boost 250 mg
Kofein 175 mg
Extrakt ze šalvěje lékařské 150 mg
Extrakt z kořene kopřivy 100 mg

Upozornění

Doplněk je určen pro osoby starší 18 let. Je nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračovat doporučenou denní dávku.

Mohlo by Vás také zajímat