OstroVit Apple cider vinegar gummies 60 ks jablečný ocetCena: 204 Kč / 7,70 EUR


-
+

Popis

Apple cider vinegar gummies 60 ks jablečný ocet

Složky kyseliny octové stimulují spalování tuků a poskytují pocit sytosti. Jablečný ocet je skvělým pomocníkem při hubnutí a detoxikaci organismu.

Účinné látky:
- Kyselina octová napomáhá snižovat hladinu glukózy v krvi, hladinu cholesterolu, podporuje trávení a snižuje chuť k jídlu, čímž podporuje hubnutí
- Vitamín B12 podporuje normální energetický metabolismus, pomáhá ke správné činnosti nervové soustavy a k udržení normálních psychických funkcí
- Kyselina listová reguluje růst a funkci všech buněk v našem těle. V kombinaci s vitamínem B12 se podílí na tvorbě a zrání červených krvinek. Podporuje udržení metabolismu homocysteinu.
Složení:
Sladidlo: maltitoly; jablečný ocet standardizovaný na 5% kyselinu octovou, čištěná voda, sladidla: isomalt, erythritol; zvlhčovadlo: sorbitolový sirup; želírující činidlo: pektin; stabilizátor: acetylovaný škrob; regulátory kyselosti: kyselina citrónová, citráty trisodné; aroma, leštící látka: karnaubský vosk, rostlinný olej; regulátory kyselosti: kyselina jablečná; koncentrát z černé mrkve, šťáva z černého rybízu, chilli, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), kyanokobalamin (vitamin B12), koncentrát z řepy, šťáva z granátového jablka.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Kyselina listová 0.2 mg
Vitamín B12 - kobalamin0.0012 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
Jablečný ocet500 mg
Kyselina octová25 mg
Dávkování:
Užívejte 1 gumídek denně po jídle. Před spolknutím důkladně žvýkejte.