OstroVit BCAA shot 80 mlCena: 32 Kč / 1,21 EUR


-
+

Popis

BCAA shot 80 ml

Nasycený nápoj s obsahem BCAA 2:1:1, které napomáhají s regenerací, oddalují fyzickou a psychickou únavu a podporují sílu a vytrvalost.

BCAA jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem: leucin, valin a isoleucin. Patří do skupiny exogenních aminokyselin a jsou neodmyslitelným prvkem pro syntézu bílkovin a přes 30 % našich svalů tvoří BCAA. Glutamín zabezpečuje ochranu svalových bílkovin před potréninkovým katabolismem (rozkladem bílkovin) a podporuje regeneraci svalové tkáně. Podporuje zabudovávání aminokyselin do svalových bílkovin, stimuluje růst nové svalové hmoty, podporuje zvyšování zásob svalového glykogenu a zmírňuje stav vyčerpání po fyzické zátěži. Ze všech aminokyselin ve svalech tvoří glutamin až 60% a během tréninku je jeho spotřeba až 5 krát vyšší.

Účinky BCAA:

- Přispívají ke zvýšení svalové vytrvalosti
- Zvyšují lipolýzu - oxidaci mastných kyselin, které podporují redukci
- Snižují fyzickou i psychickou únavu po tréninku
- Mají antikatabolické účinky (zabraňují rozpadu bílkovin ve svalové tkáni).
Složení:
Voda, jablečná šťáva z koncentrátu jablečné šťávy (20%), L-leucin, L-isoleucin, L-valin, kyselina: kyselina citrónová; regulátor kyselosti: citrát trisodný; sladidla: sukralóza, acesulfam K; konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný; přírodní aroma a jiné aroma.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
L-Isoleucin1000 mg
L-Leucin2000 mg
L-Valin1000 mg
Dávkování:
Užívejte 1 lahvičku denně.