OstroVit Fibwell 240 gCena: 104 Kč / 3,92 EUR


-
+

Popis

Fibwell 240 g

Kombinace hned několika druhů rostlinné vlákniny - ovesné, z arónie, jablka, kakaa a černého rybízu. Veganský doplněk stravy se skvěle hodí do pokrmů.

Obsažené vlákniny:
- Ovesná vláknina se získává z přírodních ovesných vláken. Má přirozenou obilnou chuť. Díky vysokému obsahu betaglukanů účinně snižuje hladinu cholesterolu a také podporuje trávicí systém.
- Vláknina z aronie se získává ze sušených výlisků arónie, je bohatá na mnoho cenných živin. Poskytuje pocit sytosti a zabraňuje zácpě.
- Jablečná vláknina se získává z přírodních, speciálně vybraných jablečných vláken. Je nerozpustná ve vodě a při kontaktu s tekutinou rychle bobtná, což má za následek rychlý pocit sytosti.
- Kakaová vláknina je extrahovaná z přírodních kakaových vláken, má bohaté nutriční vlastnosti. Stejně jako její další předchůdci má velmi pozitivní vliv na trávicí systém.
- Vláknina černého rybízu se získává ze sušených výlisků černého rybízu. Snadno absorbuje vodu a je velmi účinná. Je nepostradatelná při hubnutí, dokonale zasytí a účinně snižuje pocit hladu.
Složení:
Ovesná vláknina (obsahující lepek), vláknina z aronie, jablečná vláknina, kakaová vláknina, vláknina z černého rybízu, protispékavá látka: oxid křemičitý.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota971 kJ
Sacharidy - uhlohydráty12 g
Sůl0.2 g
Tuky3 g
Vláknina65 g
Z toho cukry7.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny0.7 g
Bílkoviny - proteiny8 g
Energetická hodnota237 kCal
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Jablečná vláknina20 mg
Kakaová vláknina20 mg
Ovesná vláknina20 mg
Vláknina černého rybízu18.99 mg
Vláknina z Arónie 20 mg
Dávkování:
Rozmíchejte 1 odměrku vlákniny ve 100-150 ml vody nebo džusu. Opláchněte další sklenicí vody. Produkt lze také přidat do ovesných vloček, smoothies nebo jogurtu. Užívejte dvakrát denně, 30 minut před jídlem.