OstroVit Fibwell 240 gCena: 105 Kč / 3,96 EUR


-
+

Popis

Fibwell 240 g

Kombinace hned několika druhů rostlinné vlákniny - ovesné, z arónie, jablka, kakaa a černého rybízu. Veganský doplněk stravy se skvěle hodí do pokrmů.

Obsažené vlákniny:
- Ovesná vláknina se získává z přírodních ovesných vláken. Má přirozenou obilnou chuť. Díky vysokému obsahu betaglukanů účinně snižuje hladinu cholesterolu a také podporuje trávicí systém.
- Vláknina z aronie se získává ze sušených výlisků arónie, je bohatá na mnoho cenných živin. Poskytuje pocit sytosti a zabraňuje zácpě.
- Jablečná vláknina se získává z přírodních, speciálně vybraných jablečných vláken. Je nerozpustná ve vodě a při kontaktu s tekutinou rychle bobtná, což má za následek rychlý pocit sytosti.
- Kakaová vláknina je extrahovaná z přírodních kakaových vláken, má bohaté nutriční vlastnosti. Stejně jako její další předchůdci má velmi pozitivní vliv na trávicí systém.
- Vláknina černého rybízu se získává ze sušených výlisků černého rybízu. Snadno absorbuje vodu a je velmi účinná. Je nepostradatelná při hubnutí, dokonale zasytí a účinně snižuje pocit hladu.
Složení:
Ovesná vláknina (obsahující lepek), vláknina z aronie, jablečná vláknina, kakaová vláknina, vláknina z černého rybízu, protispékavá látka: oxid křemičitý.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota971 kJ
Sacharidy - uhlohydráty12 g
Sůl0.2 g
Tuky3 g
Vláknina65 g
Z toho cukry7.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny0.7 g
Bílkoviny - proteiny8 g
Energetická hodnota237 kCal
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Jablečná vláknina20 mg
Kakaová vláknina20 mg
Ovesná vláknina20 mg
Vláknina černého rybízu18.99 mg
Vláknina z Arónie 20 mg
Dávkování:
Rozmíchejte 1 odměrku vlákniny ve 100-150 ml vody nebo džusu. Opláchněte další sklenicí vody. Produkt lze také přidat do ovesných vloček, smoothies nebo jogurtu. Užívejte dvakrát denně, 30 minut před jídlem.

Mohlo by Vás také zajímat