OstroVit Lutein forte 60 softgelsCena: 129 Kč / 4,87 EUR


-
+

Popis

Lutein forte 60 softgels

Lutein Forte je speciálně navržen pro lidi, jejichž oči jsou vystaveny škodlivým faktorům prostředí jako je práce u počítače, tráví mnoho hodin čtením, sledováním televize nebo jsou vystaveny intenzivnímu slunečnímu záření.

Lutein je důležitým antioxidantem pro oči, protože chrání buňky (zejména sítnici) před poškozením slunečními paprsky a chrání před degenerativními očními chorobami a snižuje riziko vzniku šedého zákalu.

Výrobek obsahuje kromě luteinu také Zeaxanthin, tedy organickou chemickou sloučeninu karotenoid, který se nachází v sítnici našich očí. Zeaxanthin podporuje činnost makuly a podobně jako lutein podporuje náš zrakový aparát. Oba karotenoidy vykazují synergické účinky, tj. oba vykazují účinnější podporu pro naše oči než každý jednotlivě.
Složení:
Želatina, zvlhčovadlo: glycerol; čištěná voda, barviva: oxid železa černý, oxid železa červený), světlicový olej, sójový olej, přírodní lutein a Zeaxanthin z měsíčku lékařského (Tagetes erecta L.).

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, oves, vejce, korýše, ryby.
Nutriční informace v jedné dávce:
Lutein40 mcg
Zeaxantin2 mg
Dávkování:
1 kapsle denně během jídla.