OstroVit Magnesium potassium + B6 shot 80 ml citron s limetou a grepCena: 33 Kč / 1,25 EUR


-
+

Popis

Magnesium potassium + B6 shot 80 ml citron s limetou a grep

Tekutá forma hořčíku, draslíku a vitamínu B6 v příjemné chuti grepu a limetky.

Hořčík přispívá k normální funkci svalů, je potřebný při energetickém metabolismu a elektrolytické rovnováze. Nedostatek hořčíku ve svalech poznáte podle svalových křečí, které se objevují hlavně v noci.

Vitamín B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k regulaci hormonální aktivity, k normální funkci imunitního systému, k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. Mezi projevy nedostatku patří úzkost, nesoustředěnost, deprese, únava a podrážděnost.

Draslík je minerál životně důležitý. Je nezbytný pro správnou činnost srdce a ledvin. Nachází se téměř ve všech potravinářských výrobcích. Jeho vysoká dávka se nachází v zelené, listové zelenině, ovoci, luštěninách a rybách. Strava bohatá na draslík reguluje mechanismy ovlivňující správné fungování organismu.
Působí příznivě na oběhový systém a cévy, přispívá také ke stabilizaci krevního tlaku. Draslík je také elektrolyt, který účinně vyvažuje stravu bohatou na sodík. Ovlivňuje práci svalů, hladinu energie a psychickou kondici.

Účinky shotu v bodech:
- Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
- Pomáhá udržovat rovnováhu elektrolytů
- Přispívá k udržení správného energetického metabolismu
- Podporuje nervovou soustavu
- Podporuje zdravé kosti a zuby
- Přispívá k udržení správného metabolismu bílkovin a glykogenu
- Pomáhá udržovat správné psychické funkce.
Složení:
Voda, jablečná šťáva z koncentrátu jablečné šťávy (20%), kyselina: kyselina citrónová; regulátor kyselosti: citrát trisodný; citráty hořečnaté (hořčík), sladidla: sukralóza, acesulfam K; konzervační látky: sorban draselný, benzoan sodný; citrát draselný (draslík), aromata, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), maltodextrin.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Draslík430 mg
Hořčík375 mg
Vitamín B6 - pyridoxin1.4 mg
Dávkování:
1 lahvička (80ml) denně.