Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.
4. července bude naše prodejna na Koterovské uzavřena, děkujeme za pochopení.

OstroVit Magnez MAX + Vitamín s 60 tblCena: 99 Kč / 3,41 EUR


-
+

Popis

Magnez MAX + Vitamín je jedinečný komplex vitamínů a minerálů pro udržení optimálního zdraví organismu. Prostřednictvím jedné tablety tak do svého těla dostanete hořčík, vitamín C, E a vitamíny skupiny B. Doplněk je vhodný i pro vegany.

Magnez MAX + Vitamín je jedinečný komplex hořčíku a směsi vitamínů skupiny B, C a E

Magnez MAX + Vitamín obsahuje komplex 11 vitamínů a minerálů pro zajištění optimálního zdraví organismu. Hlavní složkou produktu je hořčík, který přispívá ke snížení únavy a udržuje hladinu elektrolytů v rovnováze. Navíc zajišťuje správné fungování nervového systému, psychiky, svalů, kostí a zubů. Doplněk vhodný i pro vegany dále sestává ze směsi vitamínů, které ovlivňují téměř všechny biochemické procesy v lidském těle:

 • Vitamín C - udržuje zdraví imunity, nervového systému a psychiky, podílí se na tvorbě kolagenu, pomáhá snižovat pocity únavy a vyčerpání, a zajišťuje zdraví kostí, zubů, chrupavek a dásní.
 • Vitamín E - přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
 • Vitamín B1 (thiamin) - přispívá ke správné funkci srdce, psychiky a nervového systému.
 • Vitamín B2 (riboflavin) - zachovává zdraví sliznic, pokožky, zraku, chrání buňky před oxidačním stresem a redukuje pocity únavy.
 • Vitamín B3 (niacin) - přispívá ke správné látkové přeměně pro tvorbu energie, zajišťuje zdravé fungování nervového systému, udržuje zdraví psychiky, sliznic a pokožky, redukuje pocity únavy a vyčerpání.
 • Vitamín B5 (kyselina pantotenová) - podílí se na látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, přispívá ke zdravé duševní výkonnosti, redukuje pocity únavy, zajišťuje syntézu a látkovou přeměnu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů.
 • Vitamín B6 (pyridoxin) - zajišťuje zdraví psychiky, přispívá k tvorbě červených krvinek a správnému fungování imunitního a nervového systému, snižuje pocity únavy a vyčerpání, je důležitý pro látkovou přeměnu homocysteinu, bílkovin a glykogenu, a přispívá k regulaci hormonální činnosti.
 • Vitamín B7 (biotin) - udržuje zdraví psychiky, sliznic, vlasů a pokožky, podílí se na tvorbě energie a přispívá k látkové přeměně makronutrientů.
 • Vitamín B9 (kyselina listová) - je důležitý pro růst zárodečných tkání během těhotenství, přispívá ke správné tvorbě krve, zajišťuje syntézu aminokyselin a redukuje pocity únavy.
 • Vitamín B12 (kobalamin) - hraje důležitou roli v procesu dělení buněk, snižuje pocity únavy a vyčerpání, přispívá k fungování imunitního a nervového systému, podílí se na tvorbě červených krvinek.

Magnez MAX + Vitamín a jeho výhody

 • komplex 11 vitamínů a minerálů
 • obsahuje hořčík
 • obsahuje směs vitamínů C, E a vitamínů skupiny B
 • udržuje zdraví imunitního a nervového systému
 • redukuje pocity únavy a vyčerpání
 • pozitivně ovlivňuje několik biochemických procesů v těle
 • je vhodný i pro vegany

Složení

Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza; škrob, hořečnaté soli kyseliny citrónové (hořčík), kyselina L-askorbová (vitamín C), maltodextrin, protispékavá látka: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), kyselina nikotinová (niacin), D-pantotenát vápenatý (kyselina pantotenová), hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6), riboflavin (vitamín B2), thiamin hydrochlorid (thiamin), kyselina listová, D-biotin (vitamín B7), kyanokobalamin (vitamín B12).

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně 15 minut po jídle.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 tableta)
Hořčík 57 mg
Vitamín C 12 mg
Niacin 2,4 mg
Vitamín E 1,8 mg
Kyselina pantotenová 0,9 mg
Vitamín B6 0,21 mg
Riboflavin 0,21 mg
Thiamin 0,165 mg
Kyselina listová 30 mcg
Biotin 7,5 mcg
Vitamín B12 0,375 mcg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte výrobek jako náhradu pestré a vyvážené stravy. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou z ingrediencí. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, ani pro osoby léčené antidepresivy nebo trpící selháním ledvin. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Alergeny: Produkt se vyrábí v zařízení, které zpracovává další složky obsahující: mléko (včetně laktózy), arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, oves, vejce, korýše a ryby.

Mohlo by Vás také zajímat