Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.
4. července bude naše prodejna na Koterovské uzavřena, děkujeme za pochopení.

OstroVit Omega 3-6-9 30 kaps.Cena: 79 Kč / 2,72 EUR


-
+

Popis

Omega 3-6-9 jsou kapsle s obsahem zdravých tuků z rybího, lněného a slunečnicového oleje. Díky tomu jsou zdrojem důležitých omega 3-6-9 mastných kyselin, které mají v těle řadu nepostradatelných funkcí. Jejich účinky navíc doplňuje vitamín E, který patří mezi antioxidanty, a chrání je tak před oxidací.

Omega 3-6-9 - komplexní zdroj zdravých tuků s vitamínem E

Omega 3-6-9 je doplněk stravy s obsahem rybího, lněného a slunečnicového oleje. Ty jsou cennými zdroji omega 3-6-9 mastných kyselin, které patří mezi zdraví prospěšné nenasycené tuky. Příjem všech mastných kyselin je důležitý, jelikož každá z nich má v těle jinou roli. Omega 3 a 6 jsou navíc esenciální, což znamená, že si je tělo nedokáže samo vyrobit, a proto je nutné jejich pravidelné doplňování stravou.

Rybí tuk je cenným zdrojem kyseliny eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenové (DHA), které jsou pro naše zdraví nepostradatelné. Společně totiž podporují normální činnost srdce, a to v denním příjmu 250 mg, k čemuž tento produkt výrazně přispěje. DHA navíc přispívá ke správné funkci zraku a mozku.

Lněný olej pak obsahuje kyselinu alfa-linolenovou (ALA), která rovněž patří mezi cenné omega 3 mastné kyseliny. Dále je stejně jako slunečnicový olej zdrojem kyseliny linolové (LA), která patří mezi omega 6 tuky, a kyseliny olejové (OA), známého zástupce omega 9 mastných kyselin.

Díky svému komplexnímu složení vám tak tento produkt pomůže dosáhnout optimálního příjmu zdravých tuků. Složení je navíc obohaceno také o vitamín E, který je známý jako antioxidant přispívající k ochraně buněk před oxidačním stresem. Může tak chránit také obsažené mastné kyseliny před oxidací a znehodnocením. Omega 3-6-9 má formu praktických kapslí, které se snadno užívají.

Omega 3-6-9 a jeho výhody

  • obsahuje 400 mg rybího, 300 mg lněného a 290 mg slunečnicového oleje
  • je komplexním zdrojem omega 3-6-9 mastných kyselin
  • obsahuje EPA a DHA, které podporují zdraví srdce
  • přispívá k udržení správné funkce zraku a mozku
  • obsahuje vitamín E
  • má antioxidační účinky
  • je ve formě praktických kapslí

Složení

Rybí olej, lněný olej, slunečnicový olej, želatina, zvlhčovadlo - glycerol; voda; DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E).

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně, nejlépe po jídle, a zapijte ji dostatečným množstvím vody.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Rybí olej 400 mg
- z toho kyselina eikosapentaenová (EPA) 72 mg
- z toho kyselina dokosahexaenová (DHA 48 mg
Lněný olej 300 mg
- z toho kyselina alfa-linolová (ALA) 150 mg
- z toho kyselina linolová (LA) 45 mg
- z toho kyselina olejová (OA) 60 mg
Slunečnicový olej 290 mg
- z toho kyselina linolová (LA) 145 mg
- z toho kyselina olejová (OA) 43,5 mg
Vitamín E 10,5 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt neužívejte jako náhradu pestré stravy. Výrobce doporučuje preferovat vyváženou stravu a žít zdravým životním stylem. Neužívejte v případě, že jste alergičtí na některou ze zložek výrobku. Produkt nesmí užívat děti, těhotné a kojící ženy. Balení uchovávejte dobře uzavřené na suchém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah dětí a přímého slunečního záření.

Alergeny: Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sójové boby, arašídy, jiné ořechy, sezamové semínka, oves, vejce a korýše.

Mohlo by Vás také zajímat