AKCE

OstroVit Pharma coenzyme Q10 30 kapslí

OstroVit Pharma coenzyme Q10 30 kapslíCena: 180 Kč / 6,79 EUR


-
+

Popis

Pharma coenzyme Q10 30 kapslí

Koenzym Q10 chrání před tvorbou krevních sraženin, snižuje vysoký krevní tlak, omezuje nepravidelnosti tepu a zmírňuje bolesti při angině pectoris. Bylo prokázáno, že ve svalovině srdce u lidí s onemocněním kardiovaskulárního systému je hladina této látky velmi nízká.

Nejvyšší koncentraci Koenzymu Q10 vykazují buňky srdečního svalu. Lidské tělo si Koenzym Q10 dokáže vyrobit samo – i když ne vždy v dostatečném množství. Bylo zjištěno, že v srdečním svalu je jeho hladina u starších lidí snížena o polovinu ve srovnání se srdcem mladých lidí. Z tohoto důvodu je jeho suplementace nutná po 35. roce věku.

Nedostatek Q10 může způsobovat problémy s nadváhou, cholesterolem, a také ovlivňovat poklesy nálad. Nízký obsah Q10 v organizmu koresponduje se sníženou buněčnou výkonností, což prakticky znamená např. (opožděné) bolesti svalů po intenzivním tréninku, nebo rychlé vyčerpání se.

Hlavní benefity doplňku:
- Jeden z nejdůležitějších antioxidantů v lidském těle
- Aktivně se podílí na výrobě energie
- Může pomoci snížit redukovanou formu vitamínu E
- Poskytuje ochranu před škodlivým UVA a UVB zářením
- Zvyšuje svalovou výkonnost a aerobní výkonnost těla.
Složení:
Sójový olej, želatina, ubichinon (koenzym Q10), zvlhčovadlo: glycerol; čištěná voda, nosič: včelí vosk; emulgátor: sójový lecitiny; barva: červený oxid železa.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Koenzym Q10100 mg
Dávkování:
1 kapsle denně, ideálně po jídle.