OstroVit Pharma digestive drops 30 ml na tráveníCena: 195 Kč / 7,36 EUR


-
+

Popis

Pharma digestive drops 30 ml na trávení

Doplněk nejen zmírňuje problémy spojené se zažívacími potížemi, ale také upravuje každodenní činnost trávicího systému. Opírá se o přírodní extrakty a oleje, které se již dlouho používají v lidovém léčitelství a bylinářství.

Aktivní složky doplňku regulují činnost trávicího systému a zmírňují zažívací potíže, jako je průjem, nafouklé břicho nebo zažívací potíže. Doplněk chrání před dráždivou žaludeční šťávou. Stimulují metabolismus lipidů, díky čemuž mohou přispívat ke snižování cholesterolu v krvi.

Účinné látky:
- Extrakt z květu heřmánku - prokazuje protizánětlivé vlastnosti, zklidňuje zažívací potíže, chrání trávicí trubici před průjmem, nafouklým břichem, křečemi a zažívacími potížemi. Brání ranému pocitu sytosti.
- Extrakt z plodů fenyklu. Ukazuje se, že působí proti křečím a zánětům, snižuje větry a čistí střeva, reguluje také produkci trávicích enzymů a podporuje léčbu průjmu.
- Extrakt z listů artyčoku podporuje trávení a správnou peristaltiku a také zajišťuje pocit silnější a delší sytosti. Může přispět k regulaci hladiny cholesterolu. Cinarine (5%) obsažený v přípravku může zvýšit produkci žluči a podpořit regeneraci jater.
- Mátový olej zklidňuje neduhy trávicího systému, působí proti zažívacím potížím, podporuje správnou činnost jater a žlučových cest a reguluje trávicí enzymy. Má diastolický účinek.
Složení:
Plnicí látka: glycerol; čištěná voda, extrakt z květu heřmánku, extrakt z plodů fenyklu, extrakt z listů artyčoku (5% cinarin), mátový olej, regulátor kyselosti: kyselina citrónová; konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný.
Nutriční informace v jedné dávce:
Extrakt z artyčoku 38 mg
Fenyklový prášek150 mg
Mátový olej7 mg
Heřmánkový extrakt150 mg
Dávkování:
Užívejte 2 x 15 kapek denně.